www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Labdien! Šodien nosūtīju paciņu cilvēkam caur omnivu, aiz manis stāvēja cilvēki, un aiz visa tā, saprotot, ka cilvēki gaida uz mani, es sastresojos un piemirsu paņemt čeku - lai redzētu izsekošanas kodu, un varētu nosūtīt šo kodu cilvēkam, kuram šo paciņu sutu, rakstīju inboxā omnivai, - e-pastu, ar lūgumu vai viņi nevar man atsūtīt šo izsekošanas kodu - neviens neatbild, mēģinu sazvanit jau 5x - iepriekš zvanīju (mēģināju sazvanit kādas 10minutes) , tagad mēģinu zvanīt vienā zvanā jau - 35minūtes. 🙄 iepriekšējās reizes, kad bija šādas aizķeršanās, ātri un operatīvi man atbildēja uz ziņām, tagad nekā. : (esmu vīlusies

Papildināts aaguciss 15.01.2021

Sazvanīju tik tikko pacēla

17.01.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 17.01.2021

Labdien,

Mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju.
Šobrīd atbildes uz zvaniem un e-pastiem tiek veiktas iespēju robežās - rindas kārtībā.
Ņemot vērā strauji augušo sūtījumu apjomu valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ, darām visu iespējamo, lai sniegtu atbildes klientiem iespējami ātri un ceram uz Jūsu sapratni.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

а Андрей... 31.12.2020
Плохой сервис

Смс не прислали!
В течении 4 рабочих дней пытались дозвониться до омнивы, трубку не поднимают, на эмаилы и в чате не отвечают!

S Sudzibas.lv Admin 17.01.2021