www.sudzibas.lv Omniva Slikta piegāde

Omniva - Slikta piegāde

Pirmdien (26.10) tika veikts pasūtījums, paciņai vajadzētu tikt piegādātai pakomātā ceturtdien. Bēet.. Tā vietā saņēmu sms ar ziņu, ka paciņu nevar ievietot pakomātā, lai sazinos ar omnivu, lai nosauktu piegādes adresi, kur kurjeram paciņu nogādāt uz vietas. (pieminēšu, ka draudzene sūtīja tādu pašu paciņu, gan lielums gan prece no tā paša pakalpojumu sniedzēja un viņai piegādāja pakomātā 2 darba dienu laikā) tajā pašā dienā sazinos ar omnivu nosaucu adresi un man Saka, ka paciņa tiks piegādāta piektdien no 9: 00 līdz 17: 00. Okei, super! 5dien pulkstens 16: 30 paciņas joprojām nav. Zvanu prasu un jautāju, kur ir. Nemāk man atbildēt, kad tomēr pēc kāda laiciņa atzvana un Saka, ka 5dien paciņa nebūs, būšot 1dien. Konkrētu iemeslu nepasaka. Tad pienāk 1dien, kad atkal jābūt paciņai no 9: 00 līdz 17: 00, bet plkst. 16: 30 paciņas joprojām nav un man nekāda informācija arī nav. Zvanu jautāt, kur ir. Saka, ka paciņa no rīta ir nodota kurjeram līdz ar to šodien jābūt un tūlīt sazināsies ar kurjeru un teiks, lai sazinās ar mani. Gaidīju 45 min un ar mani neviens nesazinājās. Zvanīju atkal, kur atkal Saka to pašu, ka steidzami sazināsies ar kurjeru. Jo tomēr es jau 30 min sēžu un gaidu paciņu, tā vietā, lai brauktu mājās. Pēc kādām 10 min atzvana tā pati meitene jau ar citu stāstu. Ka paciņa šodien diemžēl nebūs, bet būs rīt, kas ir 2dien. Un paciņa neesot pie kurjera, bet noliktavā. Katrs Saka kaut ko citu, man rāda, ka paciņa pie kurjera ir jau no 5dienas. Katru dienu pārceļ piegādes dienu. Kad vakarā zvanu atkal, lai nomainītu piegādes adresi, jo tomēr es rīt tur vairs nebūšu un omnivas dēļ man ir jāmaina adrese. Man atbild, ka nē nevar. Nē nu paldies. Izskatās, ka paciņu nesaņemšu.

02.11.2020