www.sudzibas.lv Omniva Preci nepiegādāja

Omniva - Preci nepiegādāja

Pasūtot preci caur omnivu saņemu no kurjera izziņu ka prece piegādāta, nekavējoties steidzos uz omnivu preci izņemt, bet tad ailite atveras tā bija tukša: (nekavējoties zvanīju omnivai lai skatas kameram ka es tiešam neko neesmu saņēmusi, tā sri nedēļu jau zvanos viņiem saka lai gaidu cik ilgi gaidit un ko es sagaidīšu to es nezinu jo paciņa bij loti svarīga. Konsultanti ir loti nepateicīgi un nelaipni.

07.12.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 09.12.2019

Labrīt,
Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju. Omniva dara visu iespējamo, lai atrisināt šo situāciju, kā arī 03.12.2019 esam sazinājušies ar sūtījuma nosūtītāju, lai viņi aizpilda iesniegumu par piegādes kvalitāti. Diemžēl iesniegumu no nosūtītāja vēl neesam saņēmuši.
Aicinām Jūs sazināties ar uzņēmumu, no kā esat pasūtījusi preci, un aicināt rast risinājumu ar iesnieguma aizpildīšanu vai jaunas preces izsūtīšanu. Mēs no savas puses arī sazināsimies ar viņiem atkārtoti.
Atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām.
Mēs sazināsimies ar Jums personīgi šīs dienas laikā.

Ar cieņu, Omniva