www.sudzibas.lv Omniva Pazudusi paciņa un klientu apkalpošana viszemākajā līmenī

Omniva - Pazudusi paciņa un klientu apkalpošana viszemākajā līmenī

Kādreiz bija labākais pakomātu serviss Latvijā, bet tagad - tas, kas notika uz Ziemassvētku laiku, ir viens - uzņēmums rīkojās nekorekti pret pakalpojuma saņēmējiem un taisīja haosu. Jo, piemēram, mana paciņa tika nogādāta uz pilnīgi citu pakomātu, pilsētas otrā pusē, jo tajā, par kuru samaksāts, nebija vietas. Bet tagad - vakar no rīta atnāca sms, ka pienākusi paciņa, pēcpusdienā aizgāju to izņemt, bet ievadot kodu saka, ka Sūtījums neeksistē. Mēģināju viņus sazvanīt, ne reizi nav pacēluši klausuli. Uz čata ziņām un epastiem atbild ar milzīgu novēlošanos. Un arī tad neko vairāk kā "man žēl" neesmu saņēmusi - ir pagājusi 1.5 diennakts un mana paciņa ir pazudusi. Un atbildes no viņiem nav. Klientu apkalpošana viszemākajā līmenī. Kopā ar mani izņemt paciņu bija vairāki citi cilvēki - vairums veiksmīgi izņēma, bet bija arī vēl tādi, kuru sūtijums bija pazudis. Neiesaku vairs izmantot, kamēr viņi neatrisinās savas problēmas. Nav ko uzņemties tik lielu apjomu darba, ja nespēj to atrisināt.

15.01.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 15.01.2021

Labdien,

Mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju.
Informējam, ka www.omniva.lv mājaslapā esam ievietojuši informāciju par iespējamu sūtījumu kavēšanos valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ.
Sabalansējot kvalitatīvu klientu apkalpošanu un uzņēmuma rīcībā esošos resursus, darām visu iespējamo, lai šajā saspringtajā laikā pēc iespējas ātrāk nodrošinātu visu sūtījumu piegādi uz pakomātiem.
Lai rastu risinājumu minētajai situācijai, lūdzam sazināties ar mums privāti, rakstot e-pastu uz [email protected] un norādot sūtījuma numuru.

Atvainojamies par Jums radītajām neērtībām!