www.sudzibas.lv Omniva Pazaudēja sūtījumu

Omniva - Pazaudēja sūtījumu

Manu sūtījumu viņi PAZAUDĒJA vispār!!! Pirms tam viņu atsūtīja man svečo sūtījumu. Sūtijumam jāatnāk 30. decembrī,bet līdz šīm datumām vēl nav pie manis. Uz manu jautājumu : "kur mans sūtījums?" Atbildēja :"gaidiet,cēram risināt JŪSU problēmu". MANU PROBLĒMU?! Nē,liekās,kā jau VIŅUS problēmu!!! Šodien zvanīju PTAC,rīt rakstīšu pieteikumu.

J

L LIP 10.01.2015

Man arī nācās vilties arī mana paciņa tika kaut kur pazuadēta, pat citu nesaņēmu, solīja darīt kaut ko lietas labā skatīšos kā viss izvērtīsies un cerams nevajadzēs zinot PTAC vai kādai citai iestādei

M marusik1984 21.11.2015

Jūs varāt rakstīt, zvanīt viņiem...dariet ko gribiet, vienīgais ko jūs dzirdēsiet nakošājā nedēļā būs atbilde. Viņiem vienalga uz tavu iesniegumu, tavu naudu un uz tevi arī. Viņi tikai novelk laiku. Kaut ko tādu redzu pirmo reizi, tādu bezatbildību.

S Sandra Pumpuriņa 12.01.2016

Precīzi..Vispār nezinu kam viņi tur tup..un neko nezin.

M marusik1984 21.11.2015

Man jautājums...vai kāds bijis atnācis uz viņu ofisu? Var būt tad būtu kāda jēga?

S Sandra Pumpuriņa 12.01.2016

Viņi tur neko nezin, tukšas runas..

S Sandra Pumpuriņa 12.01.2016

Mans sūtījums arī neaizgāja..Un tas, kurš aizgāja 5-6 darba dienu laikā, aizgāja pēc 18 dienām!Fui tādai kompānijai!Vēl jāskatās kā būs ar kompensāciju par nozaudēto..

K Karina j 24.11.2016

Svaiga pieredze- sutijumu nesañēmu , kur pazudis nezin, atsuta iesnieguma formu un aizpildot jagsida atbildi... reali katru dienu futbole nost ka risina jautajumi... bēdīgi, samaksāju nsudu par preci un nesaņēmu...

S spicais987 28.12.2016

Arī manu sūtījumu pazaudēja un atrast nevarot! Vēlos saņemt savu sūtījumu nevis tagad vēl gaidīt kaut kādu kompensāciju, man paciņas saturs bija vairāk svarīgs kā tā nauda! [slēpt]@
Pie telefoniem viņiem vispār sēž laikam kaut kādas prātā vājas, kas ne uz vienu jautājumu nespēj atbildēt!
Šausmīgi nokaitinājis jau tas ,ka pazaudējuši sūtījumu un tas kāda briesmīga attieksme viņiem tur ir.

V vika 16.02.2017

Ievadīju vienu pakomāta adresē bet uz uzlīmes izprintejas pavisam citā. Nav brīnums kā sūtījumi aiziet pie nepareizā adresāta.
Sanāk divās reizēs samaksāt dēļ tā par vienu sūtījumu..un lai atgriezt savu naudu jāgaida 10 dienas... un nezināms vai vispār to varētu atgriezt.
OmnivaI ļoti slikts servis.
P.s Vienības gatve 144 pakomāta jau mēnesi nevar izprintet čeku pār pakalpojumu. Var būt jau atnāca laiks to salabot?
Jauku dienu OMNIVAS kolektīvam