www.sudzibas.lv Omniva Paciņa netiek saņemta laikus.

Omniva - Paciņa netiek saņemta laikus.

Laigan tā man notiek pirmo reizi bet ceru kad pēdējo.Man tika nosūtīta paciņa pirmdienas rītā bet šodien ir ceturtdiena un vēlaizvien neesmu saņēmusi.Zvanija jautāju kas pa lietu teica vakardien vakarā tik esot savākta paciņa un būšot rīt.Es vot nesaprotu kpc tad raksta kad saņemt var nākamajā dienā ja nav brīvdienas un iepriekš ar saņēmusi esmh nākamajā dienā.Tā vien liekas kad vsp paciņu nesaņemšu ja nesaņemšu tad interesanti kurš man segs izdevumus par dārgo preci ko biju sūtijusi.

07.11.2018

Papildināts Krista Ozolniece 07.11.2018

Atvainojos trešdiena ir šodien bet nu tas nemaina faktu kad paciņa vēlaizvien nav saņemta

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 08.11.2018

Sveicināti!
Mums ir ļoti žēl, ka ar Jūsu sūtījumu ir radusies šī situācija. Atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām.
Lai precizēt vairāk informācijas par piegādes laika konkrētizēšanas, lūdzam Jūs sazināties ar mums, zvanot mūsu klientu atbalsta centram uz numuru 27042424 vai rkstiet uz e-pastu [email protected].
Vēlreiz atvainojamies Jums un novēlam jauku un gaišu dienu!

Ar cieņu,
Omniva

really? 07.11.2018

Paldies,ka padaliijies,ka pacinja ir daarga!
Sodien ir 3diena, vareji pagaidit vismaz lidz vakaram un tad mesties sudzeties, 1 dienu pagaidijusi un tad nu arprats kads neizmerojams laiks pagajis!

K Krista Ozolniece 08.11.2018

Viena diena mēdz būt svarīga varbūt man steidzami vajag

E etinile 08.11.2018

Cerams, ka savu paciņu esi saņēmusi, jo es savu vēl neesmu. Ļoti, bēdīgi, jo paciņu izsūtīja ārpus kārtas, lai es varētu 2dien paciņu saņemt. Esmu stāvokli, un paciņa bija paredzēta vecmātei kā pateicība dzemdībās, kurām kuru katru brīdi jāsākās. Sēžu sakrustotām kājām jau 3dienu un ceru, ka paciņu paspēs piegādāt, bet nekā. Vakar zvanīju, teica, ka dēļ tā, ka pakomats jauns, esot tehniskas problēmas, bet dienas laikā būšot. Šodien zvanīju atkal, teicās noskaidrot. Diena pusē, ziņas nav. Sūtītāja arī rakstīja, viņai tāda pati atbilde kā man vakar. Žēl, ka tā sanācis, bet ceru, ka man šī ir pēdējā pieredze ar omniva pakomātiem, šķiet nākošreiz jāmeklē citas alternatīvas. Gribēju tikai pateikt, ka šāda veida problēmu gadījumā, Jūs tomēr varētu piedāvāt sūtījumu piegādāt uz citu automātu, jo, vairumā gadījumu paciņas saņemšana nav steidzama, bet ir reizes, kad piegādes ātrums ir ļoti no svara.