www.sudzibas.lv Omniva Omnivas pārstāve

Omniva - Omnivas pārstāve

Labdien!. Es ticu, ka ir arī uzņēmums kur lolo savus darbiniekus, klientus un izturas kā pret cilvēkiem nevis vergiem, bļauj virsū, nemitīgi nomelno, piedraud kā šajā gadījumā.
Drausmīga attieksme pret saviem '' kurjieriem ''.
Lūgums, mīļie vīrieši. Ja vēlaties saglabāt savu vīrišķību. Ejiet strādāt citā vietā!

12.03.2020

T Turkey901 12.03.2020

Acīmredzot, bļauj, jo savādāk nesaprot un, nevis nomelno, bet ceļ gaismā neefektīvo darbu un kļūdas.
Pie darbiniekiem, kuri labi strādā, ir akurāti, punktuāli, laipni un ar puslīdz normālām saprašanas spējām vadība nepiekasās!

J Jānis Kalniņš1 12.03.2020

Tītar, noteikti tu esi labs,līderis un vaditājs, bet vai balss paaugstināšana un kaunināšana, citu kolēģu priekšā ir laba prakse.

T Turkey901 12.03.2020

Balss paaugstināšana un audzināšana citu priekšā ir laba mācība gan vainīgajam, gan pārējiem kolēģiem priekšdienām un tā tas parasti notiek mazos un vidēji lielos uzņemumos.
Katrs nes atbildību par tiem s*diem, kurus savāra.

J Jānis Kalniņš1 12.03.2020

Pateicoties tādiem Tītariem kā tu, kurš uzskata, ka šāds veids ir labs, kā vadīt savu uzņēmumu, rada nelabvēlīgu darba vidi, saspīlētas attiecības starp vadību un darbiniekiem, un darbiniekus kuri neizmanto visu savu potenciālu, jo baidās kļūdīties un saņemt sodu.

T Turkey901 12.03.2020

Gudrinieki gudri di*š par uzņēmējiem - izveido uzņēmumu pats un vadi pēc saviem ieskatiem, viss ir tik vienkārši!
Nepietiek prātiņa, turi mu*i un ciet klusu. :)

K Kasparito1290 12.03.2020

Jāni. Manuprāt atbild šī neadekvātā sieviete, ja vien viņu tā var nosaukt domājot, ka esi cita persona.
Es ļoti ceru, ka neesi šīs firmas darbinieks vairs.

T Turkey901 12.03.2020

Manuprāt, Tev ir vājas prāta spējas, gan jau, ka nekur vispār nestrādā.

K Kasparito1290 12.03.2020

Vislabākā aizsardzība ir uzbrukums. Loģiski. Turās!

J Jānis Kalniņš1 12.03.2020

Tītariņš savā stilā, varens vīrs, slēpjoties aiz putna vārda.

T Turkey901 12.03.2020

Un Tu aiz tirliņa, muļķīša Jānīša vārda?!

J Jānis Kalniņš1 13.03.2020

Saprotu,ka ilgi esi pašapliecinājies šajā portālā,aizskarot citus cilvēkus, un tas padara tavu dzīvi ne tik nožēlojamu, vismaz tu tā domā.

T Turkey901 13.03.2020

Aizej izgāz savu viedokli podā, jo man viņš nav vajadzīgs!

Strādājot vadošā amatā citā nozarē, varu pateikt, ka balss pacelšana un kaunināšana arī mēdz būt vietā. Vadītāji ir diez gan jauni cilvēki un viņiem ir jāprot pareizi novilkt robežas starp čomošanos un vienlaicīgi uzturēt stingras darba attiecības, lai daži indivīdi nekāp uz galvas. 🤷🏻‍♀️

J Jānis Kalniņš1 13.03.2020

Tītar, protams viņš tev nav vajadzīgs. Tev vajag uzrakstīt komentāru sudzibas.lv, un labākajā gadījumā, vēl kādu aizskart personīgi. Dzīve izdevusies. 🙂

Vīrs strādā šajā uzņēmumā jau 2 gadus. Tieši otrādi, ļoti lojāla, pretimnākoša vadība, kura cenšās iedziļināties individuālā situācijā. Ģimenei draudzīga darba vieta ar patīkamiem bonusiem, sociālām garantijām un nekad nav nepārdomāts par tiem, kuri gaida savus vīrus mājās. Patīkami saņemt dāvaniņas bērniem! Paldies! 🤗 ❤️

K Kasparito1290 13.03.2020

Prieks protams lasīt arī kaut ko pozitīvu no šī uzņēmuma ,bet neuzskatu ,ka vārds -kāpt uz galvas ir pareizais apzīmējums .Ir cilvēki ar savu viedokli ,kuri cenšās aizstāvēt sevi . Tāpēc jākaunina,jābļauj un beigās jāatlaiž? To visu var izdarīt solīdāk . Atvainojos ja kļūdos .Iespējams es kaut ko nezinu .