www.sudzibas.lv Omniva Omniva/ Bojājums, tika sasista stikla materiāla dāvana

Omniva - Omniva/ Bojājums, tika sasista stikla materiāla dāvana

Vakar, 21.05.2020, man atnāca pasūtijums, kuru man sūtija ar omniva pakomātu. Pasūtījums bija stikla materiāla dāvana, kuru transportēšanas laikā tika sasista. Ir pievienota bilde, kā dāvana izkatijās pirms transportēšanas, un video, kur tiek atverts iepakojums. Uz iepakojuma bija marķēts “trausls”, kā arī uzrakstīts “lūdzu uzmanīgi, stikls”.

22.05.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 22.05.2020

Labdien!

Mums ir ļoti žēl, ka Jūs esat saskārusies ar šādu situāciju.

Gadījumā. ja Jūs esat saņēmusi sūtījumu ar bojātu saturu, nosūtītājam vai saņēmējam, kam ir sūtījuma satura vērtības apliecinājums, jāaizpilda iesniegums par piegādes kvalitāti. Iesniegums ir pieejams mūsu mājaslapā www.omniva.lv sadaļā "Sūtījumi".

Mēs noteikti izskatīsim šo situāciju.

Ar cieņu, Omniva

O O.S 17.07.2020
Atsauksme

Gribu pateikt lielu paldies Ominvai par atsaucību, jo saputrojos ar sūtīšanu un vienas sūtījuma durtiņas palika tukšas kad aiztaisīju. Sazvanīju kompāniju un naudiņa tika atgriezta. Paldies par šādu attieksmi. Kaut vairāk kompānija būtu tik atsaucīgas pret saviem klientiem.

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2020

G Gvido Blumbergs 06.11.2020

vai vajag normali pakot tadas lietas nevis kad uzraksta ko uz pakas un tik ietinot burbulpleve no kuras ipasi jegas nav tadu lietu sutot

M M. A. * 09.11.2022

Man divas reizes sūtītas iepakotas stikla burkas. Abas reizes viena no burkām saplēsta. Arī bija uzraksts Trausls.