www.sudzibas.lv Omniva Omniva/ Atplēsts iepakojums un tās saturs

Omniva - Omniva/ Atplēsts iepakojums un tās saturs

Saņēmu sūtījumu no 220.lv caur Omniva, bet kaste jau bija atplēsta un tās saturs izvandīts un izņemts no iepakojuma! Kauns par šāda liela uzņēmuma nolaidību. Biju patstāvīgs klients, bet nu vairs nevēlos lai mūsu ceļi vēl kādreiz krustotos.

02.01.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 04.01.2021

Labdien, mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju!
Lai rastu risinājumu ,lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā [email protected].
Atsaucē lūdzu norādiet sūtījuma numuru, lai varam arī mēs ar Jums sazināties.
Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu, Omniva

S Stich 02.01.2021

Ak Šausmas!Rakstiet Omnivai!Nevis tē!Piegružojiet tik Web lietotni!šis suzdzibas pēc menēša tiek dzēstas!

Z Zignurs 04.01.2021

Armands!

A A.Andersons 10.01.2021

rakstìt iemàcies latvàņu analfabèt!

Juliaana 02.01.2021

Nu nejau 220.lv saplēsa un jums atsūtija šādu paciņu, gan jau , ka omnivas kurjers viņu ir sabojājis viņu pārvadājot, tādas kastes nu gan neliek mierigi, bet mētā.

blackee 03.01.2021

Tā tev ari vajadzēja, ja es strādatu 220 vai omniva es obligāti visu izņemtu āra, un nosūtitu tev saplēstu kasti sagribējies sev VIP kvalitāti tad maksā par to VIP kvalitāti.

E Euf Zfgat 11.01.2021

Zagļu banda, tas ir pret darba likumiem, vienalga kur tu strādā

E Euf Zfgat 11.01.2021

Mežoņi, cilvēkus ir jāciena

alergologs 04.01.2021

Omnivai jau vairākus gadus kā kvalitāte kritusies, diemžēl.
Ko var gribēt, ja kurjers pat nepamana, ka busam aizmugures durvis atveras un pakas birst ārā uz ielas :D