www.sudzibas.lv Omniva nozaudēta paka

Omniva - nozaudēta paka

Nevienam neiesaku izmantot šā uzņēmuma kurjera pakalpojumus. Manu paku kuru sūtīju draudzenei no Rīgas uz Jelgavu viņi pazaudēja. Kad es viņam pazvanīju, operatore smejies klausuli uz visam manam pretenzijam, un visu laiku stāstīja kā es nepareizi iesaiņoju paku.Ja sūtījuma izmēri neatbilst minimālajiem izmēriem, tas nedod tiesības viņiem kā piegādātjām pazaudēt šo paku vai konfiscēt. Jebkurā gadījuma viņiem ir pienākums atdot paku atpakaļ vai sazināties ar nosūtītāju un informēt kā paka nav atbilstoši iesaiņota.
Tagad esmu spiesta vērsties Patērētāju aizsardzības centra, ja kāds vēl cietis no šī uzņēmuma darbībām liels lūgums raksties man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, es savam iesniegumam pievienošu arī Jūsu, lai viņi nepalika nesodīti.

L lielakmens 05.08.2014

..tak būtu izmantojis DPD pakalpojumus, jā, ir nedaudz dārgāk par igauņiem, toties kvalitatīvāks pakalpojums..jau padsmit reizes esmu izmantojis viņu pakalpojumus un ne reizi nav sanācis sūdzēties par viņu darbu..neskatoties uz to, ka vienreiz pie manis atbrauca viņu kurjers ar zilu aci..tā baisi palika, bet beigās izrādijās riktīgs humora vecis..