www.sudzibas.lv Omniva Netaktisks kurjers

Omniva - Netaktisks kurjers

Es šodien, iebraucot invalīdu stāvvietā pie Elvi veikalā Jelgavā rūpniecības ielā, saskāros ar netaktisku kurjera attieksmi, kurš bija atbraucis uz pakomātu.
Pakomāti ir tieši pretī invalīdu stāvvietai. Kurjers savu busiņu nolika tik tuvu manai mašīnai, ka pat cilvēks kuram nav Veselības problēmas, nevarētu tajā iekāpt.
Pēc tam, kurjers atļāvās man aizrādīt, ka es neesmu invalīds. Piebildīšu, ka man uz pieres nav rakstīts, ka esmu cilvēks ar kustību traucējumiem.
Tikai tad, kad ieraudzīja invalīdu stāvvietas atļaujas zīmi, pēkšņi apklusa. Bet savu busiņu tā arī malā nepabrauca un es tik ilgi mēģināju iekāpt savā automašīnā kamēr man tas izdevās.
Es bieži saskaros ar šādu attieksmi no cilvēkiem. Bet uzskatu, ka kurjers uzvedās netaktiski. Vispirms varēja paskatīties mašīnas logā un tikai tad izteikt komentārus, kā arī pabraukt nedaudz malā ar savu mašīnu.
Galu galā, man nevienam nekas nav jāpaskaidro. Ja domā ka es meloju, izsauc policiju, noskaidrosim vai esmu invalīds vai neesmu.
Apnikusi šī attieksme.

04.02.2022

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 04.02.2022

Labdien,

Piekrītam, ka aprakstītajā situācijā kurjera attieksme nav bijusi taktiska un Omniva neatbalsta šādu rīcību.
Pēc Jūsu norādītajiem datiem esam identificējuši kurjeru ar kuru tiks veiktas pārrunas.
Atvainojamies Jums par šo nepatīkamo atgadījumu un darīsim visu, lai nākotnē līdzīgas situācijas neatkārtotos.

Ar cieņu,
Omniva

E

Andris Sa 04.02.2022

tada attieksme ir visur, visi doma tikai par sevi, un ne vienas sekundes par citiem... kad parko kur atlaujai jabut nekad neatstaja savu numuru zem loga... tapec lai maksa sodus!

MURAKAMI 05.02.2022

ka es neesmu invalīds
Sudzības autores vārds Elina.
Tātad, tu esi virietis vai sieviete galu galā?
Invalīde tad, neviss invalīds