www.sudzibas.lv Omniva Nepienākusī paciņa!

Omniva - Nepienākusī paciņa!

Sūtiju no internetveikala austiņas, pasūtīju 01.12.2020, piegādi izvēlējos omnivu, un nožēloju ka izvēlējos tiešo omnivu, jo savu sūtījumu gaidīju veselas 15 dienas, sāku domāt ka kautkas ir ne tā, un no omnivas ne ziņas, uzrakstiju internetveikalam, kurā sūtīju, un izrādās, ka omniva to jau ir aizsūtīJusi atpakaļ, man nezinot, ka sūtījums jau bija atnācis 03.12.2020, pilnīgi nevienas īzziņas no omnivas, ka sūtījums ir jau pakomātā. Bija tāda lieta ka 11.12.2020 man bija atnācis cits sūtījums no citas internet bankas un ari caur omnivu, izrādijās ka tieši tajā daruma viņi arī aizsūtija paciņu atpakaļ, mana atkal neko nezinot. Paldies, omnivai!

23.12.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 23.12.2020

Labdien, mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju!
Lai rastu risinājumu ,lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā [email protected].
Atsaucē lūdzu norādiet sūtījuma numuru, lai varam pārliecināties, ka nosūtītājs bija norādījis pareizus saņēmēja datus.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu, Omniva