www.sudzibas.lv Omniva Nepiegādā preci

Omniva - Nepiegādā preci

Prece nav piegādāta jau 13 dienas. Saprotu, ka var kavēties par dažām dienām. Bet 7X ilgāk nekā solīts - tas nav normāli. Redzēju, ka pakomātā tiek liktas jaunas pakas. Interesanti kādā secībā izvēlas likt, laikam ne rindas kārtībā. Vai arī kāds gaida jau vismaz 3 nedēļas.

10.12.2018

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 11.12.2018

Sveicināti!
Mums ir ļoti žēl, ka ar Jūsu sūtījumu ir radusies šī situācija. Saprotam Jūsu satraukumu un piekrītam, ka šī situācija nav pieļaujama.
Šobrīd - pirmssvētku laikā sūtījumi var kavēties strauja sūtījumu apjoma pieauguma dēļ. Redzam, ka Jūsu sūtījuma gaidīšanas laiks ir pārsniegts, un noteikti vēlamies Jums ļoti atvainoties par sagādātājām neērtībām.
Lai saņemt precizāku informāciju par Jūsu sūtījumu, droši uzzvaniet mums uz klientu atbalsta centru 27042424, vai rakstiet uz e-pastu info@omniva.lv.
Ar cieņu, Omniva

Se

Mega2018 10.12.2018

Piekrītu,omniva ļoti nekvalitatīva

Je Ješka 18.12.2018

Mums prece nepienāk jau 8 dienas, pilnīgs bardaks. Cerams, ka bērni nepaliks bez Ziemassvētku dāvanām:(