www.sudzibas.lv Omniva nepiegādā paku un krāpjas ar nestrādājošu pakomātu

Omniva - nepiegādā paku un krāpjas ar nestrādājošu pakomātu

Svētdien, 18. decembrī internetā samaksāju par paku, kuru taisījos nosūtīt uz Iecavas pakomātu, ieguvu kodu, visu uzlīmēju pakai un braucām ar vīru uz pakomātu to paku uzlikt, parasti tas notiek tiešām ļoti ātri, noskanē kodu vai ar roku to ievada un kastīte atlec vaļā un paku var ielikt. Šoreiz apbraukājām vairākus pakomātus Ventspilī, gan pie Tobago, gan pie Mego, kods nestrādā.Uzrakstīju vēstuli viņiem uz info jautājot, kas notiek. Kods esot aktīvs. Tātad pirmdien atkal braucam ar to paku uz pakomātu, kods nestrādā, cik reižu mēģinu, tas nestrādā. Zvanu uz viņu telefonu, man viena Omnivas darbiniece pie pakomāta noturēja 25 minūtes, liekot aizvien ievadīt to pašu kodu un pārmaiņus vienu citu, bez rezultātiem. Tad viņa paziņoja, ka man kas atzvanīšot. Braucam ar paku mājās, 10 kg paka sver. Tad man atzvana kāda cita un paziņo, ka kods nestrādājot tādēļ, ka tāda pakomāta nemaz nav. Man esot tagad jāgaida kurjers.Sēdi mājās un gaidi, Omnivai neinteresē, vai man nav jāstrādā utt, man ir jāsēž mājās . Kurjers atbrauc pirms diviem un paku atdodu. Viņš noteiktā balsī man paziņo, ka rīt adresāts paku saņems. Nekā, nesaņēma. Otrdien visu dienu ne ar ko citu nevaru nodarboties kā zvanīt Omnivai, viņi ir nesazvanāmi, skan mūzika un klausies. Vakarā beidzot izdodas sazvanīt , paka esot noliktavā atdota pirmdien ap desmitiem vakarā un tā tur atrodas. Man iestāsta, ka ceturdien paka noteikti, noteikti būšot pie adresāta. Nav pie adresāta. Zvanu atkal.Man pārzvanīšot, nepārzvana. Pirms astoņiem vakarā šodien izdevās atkal viņus sazvanīt un paka aizvien ir noliktavā, jo kurjers neesot zinājis, ka viņam tā ir jāņem un jāved adresātam. Nedēļa pagājusi un nu man apsolīja, ka rīt aizvedīšot, tas jau sāk skanēt kā joks, jo es tiešām nezinu, kas tur pie viņiem notiek, atbildība nekāda, naudu paņem zibenīgi, attieksme ļoti melīga.Omniva esot ātrākā Eiropā. Tā viņi par sevi saka f lapā. Es nezinu, kas būs rīt, visu nedēļu stress un otrā pusē, kur paku gaida bērni, tāds pats stress.
Tas pirmais pielikumā ar zvaigznīti bija agrāk, tagad bez zvaigznītes, tātad strādā, vispārējā pakomātu sarakstā.

A aicis24 16.12.2016

Dzintra no nākotnes,šodien tikai 16.decembris,bet jūs notikumi notiek nākotnē.

Z Zīļuks 19.12.2016

Laikam pasteidzās ar viltus sūdzības ievietošanu. :D :D :D