www.sudzibas.lv Omniva Lēns serviss

Omniva - Lēns serviss

Decembrī caur Omnivu neko nesūtiet - preci gaidīsiet ilgi! Jēga , tad sevi reklamēt, ka nākamajā dienā pēc sūtījuma ievietošanas,tas jau būs galamērķī??? Zvanīju , rakstīju viņiem. Vienreiz atbildēja, ka būs nākamajā dienā klāt, bet protams nebija, tad zvanīju atkal un ,tad viņi nezinot, kad būs sūtījums - sēdi un gaidi un viss!
Lai kurjers paņem to paciņu līdzi un es sagaidīšu gala punktā vai , lai noskaidro adresi un ved tad man līdz mājām, ja savādāk nespēj nodrošināt pakalpojumu! DOMĀJAT alternatīvas tai decembrī - sadarbojaties ar pilsētas benzīntankiem, citām līdzīgām iestādēm.
OMNIVA - izraisa tikai riebumu kaut ko caur viņiem sūtīt!

Papildināts spicais987 28.12.2016

Sūtījumu tā arī nozaudēja un nespējot atrast! Kā tā var? Uz e-pastiem atbild, ja vienu un to pašu jautā vairākos e-pastos. Zvanīt jau apnicis, jo tur neviens vispār neko neatbild!