www.sudzibas.lv Omniva Laikus nepiegādā preci

Omniva - Laikus nepiegādā preci

Omniva mājas lapa rakstīts kad piegādā 2-3 dienu laikā. Ir pagājis jau šo dienu termiņš, bet sūtījums vēl nav atnācis, kā arī uz vēstulēm neatbild. Vēlos saņemt ne tikai savu sūtījumu/paku, bet arī kompensāciju par sabojātiem svētkiem (dzimšanas dienu) un garastāvokli.

22.12.2020

M Mareks Stengis 22.12.2020

Laikam neesat informēta, ka gan ziņās, gan arī Omnivas mājas lapā skaidri un gaiši ir teikts, ka sūtījumi kavēsies..
Pasūtos preci man pat uzņēmums ieteica nesūtīt caur omnivu, ja vēlos šogad laikā saņemt.
Tā kā neko darīt - neviens nav dievs un kur nu vēl svētku laikā. Sēdiet un gaidiet un neākstaties ar kaut kādām kompensācijām. :)

M MaijaLoretaEstere 22.12.2020

Bet tak visus brīdināja kad paciņas kavēsies, ar to, kad nevar neko veikalos iegādāties visu caur internetu sūta un + nevar ciemos viens pie otra braukt.. ieteiktu būt mazliet saprotošākai un necepties kur nav jācepās, man paciņa jau nedēļu stāv Rīgas terminālā un es kaut kā neuztraucos.. un nekliedzu kad man vajag tagad maksāt kompensāciju, brīžiem smiekli nāk.. ar šo visu situāciju pat trūkst darbinieki, varbūt aizejat pastrādāt pati un tad redzēsim cik jūs ātri visas pakas nogādāsiet. 🙂