www.sudzibas.lv Omniva Labs serviss

Omniva - Labs serviss

Vakar man izsūtīja paciņu, parasti sūtu caur dpd, šoreiz sanāca ar omnivu. Domāju palasīt atsauksmes, un te bāc lasu lasu, viss slikti ir, pazūd, un ilgi nāk. Es jau sāku stresot ka man varbūt arī tā var gadīties, ka pazūd vai laikus neatnāk, beet es atcerējos ka 2021. Gada martā man sūtīja paciņu caur omnivu, atradu ziņas, un vot viss bija super. Paciņu ielika 18. Martā pašā vakara ieksā, un jau 20. Martā paciņa bija pie manis klāt. Nekas nebija bojāts, tādēļ neko sliktu nevaru pateikt.

02.03.2022

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 03.03.2022

Labdien,

Paldies, ka padalījāties ar pozitīvu atsauksmi un labiem vārdiem. Priecājamies piegādāt!

Lai izdevusies diena!

Ar cieņu,
Omniva

Good Intentions 03.03.2022

Saproti, vairums cilvēkiem viss kartībā gan vienā, gan otrā, bet gadās kaut kāda daļa kam nepaveicās. Te vienkārši jaskatā kam vairāk šaizes gadās.