www.sudzibas.lv Omniva Kurjeru attieksme smieklīga

Omniva - Kurjeru attieksme smieklīga

Pirmkārt, jau kuro reizi omniva nosūta paku uz kādu no saņemšanas punktiem, kur 3 dienas glabāja sūtījums. Kur darba laiks pārsvarā vienmēr ir īsāks par manu darba laiku. Kā rezultātā savas kurpes priekš savām kāzām es nesaņēmu, lai gan paka bija pienākusi 3 dienas pirms, taču ja tā būtu ielikta pakomātā, es to būtu varēJusi izņemt kaut naktī.
Otrkārt, kurjeru attieksme… nodomāju, ka laicīgi vakarā 09.10.21 aizbraukšu paņemt savu sūtījumu uz satiksmes ielas rimi, Jelgava, omnivu, kurš pienāca no rīta, lai citiem tiek vieta saviem sūtījumiem. Uz vietas vakarā ap 18.00 bija kurjers, kurš lika sūtijumus pakomātā.
Uzprasīju vai varu fiksi izņemt sūtījumu, grūtniecības dēļ, nejūtos īpaši labi, un mašīnā vēl bērns. Šis smaida Saka, ka būs jāgaida, kamēr viņš pabeigs likt? Nezinu, prasot cik ilgi jāgaida, šis smīna un uzjautrinās sakot ka minūtes. Man gan nebija īpaši smieklīgi, aizbraucu sūtījumu neizņemot. Bet noteikti zinu, ka pēc iespējas labprātīgi neizmantošu omnivu.

09.09.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 10.09.2021

Labdien,

Sūtījumi tiek pārvirzīti uz saņemšanas punktiem, lai veiktu ātrāku sūtījumu piegādi. Gadījumā, ja sūtījums no saņemšanas punkta netiek izņemts, tas tiek pārvirzīts piegādei uz pakomātu.
Atbildot uz situāciju ar kurjeru, vēlamies paskaidrot, ka apkalpojot pakomātu, kurjers ir ielogojies sistēmā un, līdzīgi kā bankomātiem, šo procesu nav iespējams pārtraukt. Šādos gadījumos aicinām uz sapratni un mazliet uzgaidīt.

Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

AEW 10.09.2021

Jā Tev ir puncis, tas nenozīmē kā visiem Tevi ir jāžēlo un visi ir pārādā.

Es pilnībā piekrītu, BET, savstarpēja komunikācija izskaidrojot to, ka būs jāuzgaida tik un tik, jo tas un tas. Cik gan tas ir grūti?
Tā vietā, es domāju, nu labi 3 minūtes pagaidīšu, bet beigās tas viss izvēršas 5,10,15,20 minūtēs, es galu galā tad arī rēķinos ar savu laiku, ne tā?

G Gulbenietis 10.09.2021

Es esmu ja že otec, bet, kad man strādājot servī elsoja pakausī djadjuks un plusā traucēšanai vēl bez rindas jātaisa un pa nakti bez maz vai.. Tam ir cita taksa, beibes! Te arī, pienācu tev klāt ar punci un bez biksītēm - dod manu paciņu uzreiz :D.

Ja vien ko varētu no šī komentāra saprast..