www.sudzibas.lv Omniva Krāpšana

Omniva - Krāpšana

Biju pasūtītā telefonā vaku ebay no Ķīnas par 35 euro. Atsūtīts pakakomata 17 māja, rakstīts ka īsziņa aizsūtīta uz e pastu un telefonā. Īsziņa nebojā. Uzrakstīju Omniva, teica ka to paņēma trešā personā un iedeva viņu telefonā. Es piezvanīju viņš teica ka atdeva paku. Es rakstīju atkal Omniva. Atbild ka paku aizsūtīja atpakaļ pārdevējam.

30.06.2021

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 30.06.2021

Labdien,

Pārbaudot minētā sūtījuma ceļu, sūtījums tika piegādāts atbilstoši norādītajiem datiem sistēmā un SMS tika nosūtīta uz sistēmā norādīto tālruņa numuru.
Atzīstam, ka no Omniva puses sākotnēji tika pieļauta komunikācijas kļūda, par ko uzņēmuma vārdā atvainojamies. Taču, ņemot vērā, ka iesniegumu saņēmām 19.06, brīdī, kad sūtījums jau bija atgriezts, atkārtota piegāde nebija iespējama.
Lūdzam Jūs sazināties ar internetveikalu, kur preci pasūtījāt, lai informētu par radušos situāciju.

Vēlreiz atvainojamies par nepatīkamo pieredzi.

Ar cieņu,
Omniva

A Aleksandrs Korņevs 30.06.2021

Vakar uzrakstīja ka pie trešās personas ar kuru nevar sarunāt pakas atgriešanu. Šodien raksta no rīta ka pakā aizsūtīta atpakaļ pārdevējam.

RAMONA👀 30.06.2021

Es izmežģīju acis šo lasot.