www.sudzibas.lv Omniva Gaidu paciņu no omnivas dammes pakomāta līdz spices pakomātam jau 4 darba dienu

AtrisinātaOmniva - Gaidu paciņu no omnivas dammes pakomāta līdz spices pakomātam jau 4 darba dienu

Gaidu paciņu no omnivas Dammes pakomāta līdz spices pakomātam jau 5 darba dienu, man uz dāniju ar lv pastu sūtījums aizgāja trīs darba dienās.

Jau četras darba dienas stāv terminālī un vaicājot Omnivai, kad paciņa būs precīzu laiku pateikt nevar.
Vēlējos ar jums slēgt līgumu uzņēmumam, bet izskatās, ka lietošu tikai dpd, viņi vismaz var pateikt, kur paciņa un kad būs.
Būtu labāk aizbraukusi ar auto pēc paciņas.

31.03.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta K.O.Ozolina 31.03.2021

Paldies, paciņa ir ceļā, problēma atrisināta.

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 31.03.2021

Labdien,

Pēdējā laikā īpaši palielinājies sūtījumu apjoms, tādēļ esam publicējuši informāciju komunikācijas kanālos par iespējamu sūtījumu kavēšanos līdz 5 dienām.
Šobrīd darām visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk sūtījumus piegādātu pēc iespējas īsākā laikā, taču aicinām klientus ar sapratni un pacietību izturēties pret esošo situāciju.
Šobrīd redzam, ka Jūsu sūtījums jau ir ievietots pakomātā.

Atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva

K

ģ Ģirts618 31.03.2021

Ar DPD viss ir vēl sliktāk, tici man.