www.sudzibas.lv Omniva Bojājums, attieksme

Omniva - Bojājums, attieksme

Iegādājos preci no andelemandele.lv ar omnias starpniecību, izņemot to no pakomāta, tā bija izņurcīta, atvēŗta un netīra, aiznesot paku uz mājām, izņēmu to un redzu to, ka kastīte, iepakojums ir salocīts, saplēsts, liekas, ka kāds bradājis pa to. Prece bija domāta kā dāvana, kasbija arī iesaiņōta kā dāvana, bet tāu dāvināt vairs nevarēja, no omnivas es saņēmu atbildi, lai griežos pie nosūtītāja, ko arī izdarīju un nosūtītājs sazinājās ar omnivu un omniva kā kompensāčciju sniedza 100% atlaižu kodu un to saņēma izsūtītājs, nevis es. Es samaksāju par preci, par sūtīšanu, darbinieku nevīžības dēļ saņemu sabradātu paku un nesaņemu neko, sīkums, bet smieklīgi tajā pašā brīdī. Visas bildes, pierādījumi tika sūtīti uz omnivu, saņēmu atbildi, ka saturs netika bojāts... Paldies dievam, bet pati kaste bija iepakojums dāvanai! Jūs isniedzat kompensāciju cilvēkam, kas necieta no šīs situācijas, kurš vēl aizgāja lielākos plusos tā dēļ, ka mana prece bija samīdīta. Omnivu neizmantošu vairs, tā dēļ ka jau vairākas reizes ir bijušās aizķeršanāš ar piegādēm vai apmaksāto kodu aparāts nepieņem, vai bojāts iepakojums un prece uz ko iepriekšējo reizi pievēŗu acis.

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 12.12.2022

Labdien,

Atvainojamies par Jums radītajām neērtībām.
Atbilstoši spēkā esošajiem noteikumiem, nosūtītājs ir atbildīgs par sūtījumu - gan tā saturu, gan iepakojumu, tādēļ problēmsituāciju gadījumā iesniegums par piegādes kvalitāti jāaizpilda tieši nosūtītājam. Nosūtītāja atbildībā ir arī situācijas risinājums ar sūtījuma saņēmēju.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes procesā sūtījums tiek vairākkārtēji apstrādāts gan manuāli, gan uz šķirošanas līnijas, tādēļ sūtījums jāiepako atbilstoši Iepakošanas noteikumiem, lai nodrošinātu drošu sūtījuma transportēšanu tā saņēmējam. Vēršam uzmanību, ka dāvanu iepakojums nav piemērots iepakojums sūtījumu transportēšanai. Ja sūtījums ir ticis iepakots kā dāvana, tas jāievieto papildus kartona kastē, jo iepakojuma galvenā funkcija ir pasargāt sūtījuma saturu tā piegādes laikā.

Vēlreiz atvainojamies par radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
Omniva