www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva / Aliexpress - Slikts serviss

Sūdzības vietā pateicība. Beidzot esmu saņēmis paku norādītājā saņemšanas vietā-pasta nodaļā. Gan no wish.com, kas nesaņemtās pakas zibenīgi atmaksā. Cerams arī no aliexpress.com sūtījumi nonāks norādītajā adresē nevis automātiski ievietoti man kā invalīdam grūti sasniedzamā pakomātā-es to neuzskatu par sūtījumu piegādi-tikpat labi automātiski var ievietot arī citas pilsētas pakomātā.
Pasts neveic savas funkcijas vispār. Tad atdodiet aliexpress pieg'di kādai privātai firmai kā omniva vai itella. Vai arī esat gatavi apmaksāt man taksometra pakalpojumus? !
Ļoti iepriecināja, ieraugot pie savas mājas omniva kurjeru. Nezināju par to esamību. Vajadzētu vairāk reklamēties. Zināju tikai par pakomātiem. Paldies! Cēsu iedzīvotājs. Ja šādas ziņas nokļūs internetā. Pastam jun latvijas valdībai būs liela neslava un iespējams tiesāšanās ar aliexpress.com! ? P. S. Jau tagad Latvijas sakri ar paypal ir melnajā sarakstā?

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 01.06.2023

Labdien,

Paldies par Jūsu viedokli!

Ar cieņu,
Omniva

Да, полностью согласен: фирма всегда выполняет свою работу на отлично...