www.sudzibas.lv Omniva SIA Slikts serviss

Omniva SIA - Slikts serviss

Nevienam neiesaku izmantot Omniva pakalpojumus īpaši sūtījumiem ārpus LV.
Kad paka netika piegādāta laikā Omnivai nebija ne jausmas kur tā ir un kāpēc pātrūkusi piegāde, solīja atzvanīt neviens tā arī nezvanīja n-reizes dienā pati ņēmos un meklāju, kā beigās izrādijās ka it kā pakai esot bojāts iepakojums un stāvot uz pārpakošanu. Paka šajā it kā "statusā" stāvēj 2 nedēļas, man bija jautājums cik tad ilgi vēl pakos. Nerunājot par to ka konkrētajai pakai ļoti svarīgi bija ievērot piegādes termiņu kurš nu jau kopā 5 dienu vietā bija sasniedzis 21 dienu. Galā paku piegādājot saņēmējs netika informāts par notikušo situāciju - to atkal darīju ES. Kā arī no Omnivas man nebija zvans ka paka ir piegādāta, lai gan tiku lūgusi pārtraukt pakas piegādi vispār.
Nereāli slikts servis, absalūti bezatbildīgi cilvēki, protams izdevumi netika kompensēti, jo paku taču beigās piegādāja, tas nekas ka gandrīz pēc mēneša nekā sākumā esmu piekritusi izvēloties ar vieņi sūtīt.
Gribat galvas sāpes un problēmas, sevisu kurš neliekas ne zinis un kuram nav ne jausmas par jūsu paku un iemesliem kāpēc piegāde ir pārtraukta - izvēlaties OMNIVU, ja tomēr gribat daudz maz dzīvot mierā izvēlaties Jebkuru citu servisu.
Es personīgi šajā kantorī esmu ļoti vīlusies un vairs īpaši sūtījumiem ārpus LV to neizmantošui - es zinu kur šo manis izmesto naudu iztērēt labālk.

Pacco_al 22.12.2018

Jā tieši tā, jūsu aprakstītā situācija ir Omnivas sistēma. Atzvanīšana vispār klibo, pareizāk sakot tik pat kā nekad neatzvana. Jā sūtījumu var nomest kaut kur noliktavā un nelikties par to ne zinis vairākas nedēļas, līdz klients sāk to pats meklēt. Par sūtījumu bojāšanu vispār nerunāsim, nezinu ko viņi darba ar šiem sūtījumiem, mētā tos, staigā pa tiem ar kājām, vai vēl kaut ko, bet ir ļoti daudz sabojātu sūtījumu, bet pats pretīgākais, ka uzņēmums nekad ne pie kā nav vainīgs un sāk stāstīt, ka nebija pareizi iepakots. Kaut gan taisnības pēc jāsaka ka paši netirgo un nepiedāvā iepakojuma materiālus. Tad gan būtu komiski, ka paši savu iepakojumu atzītu par neatbilstošu.
Tiešām ļoti slikts uzņēmums un serviss ir drausmīgs. Arī neiesaku nevienam, ja ir alternatīva - izvēlaties citus piegādes kanālus.