Olympic Casino - Turnīru Pokers

Labdien. Situācija 01.10.2015, 13:15 Situacija pie pokera galda sekojoša. Izspēlē piedalāmies 3 cilvēki. Nonākam līdz riveram (pēdējā kārts galdā no piecām). Pretinieks 1 un pretinieks 2 checko. Galda iznākums Q63 7 7. Man rokās 67. Man pēdējam jārunā. Es lieku bet 425, potaa ap 600. Pretinieks 1 foldo un nomet kartis. Otrs padoma pāris sekundes un arī foldo, bet parāda savas kārtis AK. Viņš abas kārtis nomet galda vidū. Es loģiski un ilgi nedomādams arī metu nost savas kārtis un gaidu kad atstums man potu. Bet man par brīnumu, dīleris stumj potu pretinieku kam bija AK. Es esmu šokēts. Pārējie pie galda arī. Pasaucām blondo menedžeri, un viņa izlēma ka AK ir jaasavaac pots. Es uzskatu ka gan dīleri gan menedžeri sadarbojas ar regulārajiem spēlētajiem. Savādāka izskaidrojuma man nav. Mēģināju pierādīt savu taisnību, bet protams ka mani pasūtīja prom. Nebiju spēlējis Live pokeru vairākus mēnešus, bet sapratu vienu, nekad vairs nespēlēšu. Es izspēlējis ap 80 turnīriem šajā kazino, neskaitot visus turnīrus ko esmu spēlējis ārzemēs. Nekur un nekad neesmu redzējis šādu noteikumu.

P

R ri4y 01.10.2015

Tu taču esi dzirdējis ka daudzi mūsu deputāti vinnē pokeros 100 000 Eur, domā kā viņi to vinnē? Tieši šādā veidā, laikam ar deputātu esi spēlējis, kam jāatmazgā nauda.