www.sudzibas.lv Olympic Casino Darbinieks Kārlis

Olympic Casino - Darbinieks Kārlis

Velētos pasūdzēties par Olympic Casino darbinieku kas strādā pie Origo tuneli-bara. Vīrietis ir vienkārši neciešams, es uz to baru ar draugiem nākam regulāri, bet kad redzam kad šis vīrietis strādā, mums vienkārši gribas iet projām. nedomāju ka tas ir normāli ja klienti vēlas pamest baru, tikai dēļ tā ka strada vinu darbinieks. Nesen bijām bara, kad pienācu pie bara prasīju vienu alu, bet viņš man iedeva divus, es atkārtoju ka prasīju vienu, vīrietis teica ka sadzirdējis vārdu divus un neliekas ne zinis, ne atvainojas neko, staveja un gaidīja kamēr samaksāšu par diviem, vēlāk kad vēlējos izņemt naudu no spelu aparāta, pienācu pie kases un prasīju vai var izņemt naudu? vins neko neatbildēja, bet uztaisīja tādu sejas izteiksmi ka es vīņam it ka nezin ko būtu jautājusi. zaigajam pie spēļu aparāta, un tad gājām atpakaļ uz kasi, bet viņš aizgāja uz baru stāvēt, un es jutos tik stulba situācija ,stāvu un gaidu savu naudu kuru viņam vajadzēja man uzreiz iedot kad nācām atpakaļ, nevis stāvēt un runāt ar kasieri pie letes. Ta es tur stāvēju līdz ko viņš izdomāja beidzot pateikt ka nauda stāv aiz stikloja un viņš jau to naudu tur uzlicis pirms kopa gājām uz spēļu aparātu atpakaļ.
Es nevēlos vairs so vīrieti tur redzēt, sūdzības bus visu laiku ja es ar draugiem ienākšu jūsu bara un viņš tur strādās.
Turpināšu sūdzēties es un mani draugi ari.
P.S kad biju pie bara letes paspēju izlasīt viņa vārdu, vīrieti sauc Kārlis.

G

R Russkij blja 21.04.2013

Karlis ili kak tam tebja, Ti gramotnej zhalobu sostavil bi i potom uzhe stavil bi sjuda, avtoru zhalobi navernoe let 12 ! sotrudnik videteli emu ne ponravilsja caca kakaja !! A 4o ti srazu k ihnemu rukovodstvu ne poshol to ?? Zna4it ti sam v 4om to neprav bil .