www.sudzibas.lv Olympic Casino Darbinieks Kārlis

Olympic Casino - Darbinieks Kārlis

Velētos pasūdzēties par Olympic Casino darbinieku kas strādā pie Origo tuneli-bara. Vīrietis ir vienkārši neciešams, es uz to baru ar draugiem nākam regulāri, bet kad redzam kad šis vīrietis strādā, mums vienkārši gribas iet projām. nedomāju ka tas ir normāli ja klienti vēlas pamest baru, tikai dēļ tā ka strada vinu darbinieks. Nesen bijām bara, kad pienācu pie bara prasīju vienu alu, bet viņš man iedeva divus, es atkārtoju ka prasīju vienu, vīrietis teica ka sadzirdējis vārdu divus un neliekas ne zinis, ne atvainojas neko, staveja un gaidīja kamēr samaksāšu par diviem, vēlāk kad vēlējos izņemt naudu no spelu aparāta, pienācu pie kases un prasīju vai var izņemt naudu? vins neko neatbildēja, bet uztaisīja tādu sejas izteiksmi ka es vīņam it ka nezin ko būtu jautājusi. zaigajam pie spēļu aparāta, un tad gājām atpakaļ uz kasi, bet viņš aizgāja uz baru stāvēt, un es jutos tik stulba situācija ,stāvu un gaidu savu naudu kuru viņam vajadzēja man uzreiz iedot kad nācām atpakaļ, nevis stāvēt un runāt ar kasieri pie letes. Ta es tur stāvēju līdz ko viņš izdomāja beidzot pateikt ka nauda stāv aiz stikloja un viņš jau to naudu tur uzlicis pirms kopa gājām uz spēļu aparātu atpakaļ.
Es nevēlos vairs so vīrieti tur redzēt, sūdzības bus visu laiku ja es ar draugiem ienākšu jūsu bara un viņš tur strādās.
Turpināšu sūdzēties es un mani draugi ari.
P.S kad biju pie bara letes paspēju izlasīt viņa vārdu, vīrieti sauc Kārlis.

G

S smīkņa 18.04.2013

Kārlim vienkārši nepatīk stulbi cilvēki, bet tas jau nekas slikts nav.

Mandalena 18.04.2013

ja viņš tev tā nepatīk, tad nogani viņu pēc darba un tumšā stūrī kopā ar draugiem nospārdi.

Mandalena 18.04.2013

a ja nepietiek dūšas, tad sūdzies olympic HR menedžeriem nevis šeit.

O OCasino 18.04.2013

Sveiki,

Izskatīsim Jūsu sūdzību. Ja ir iespējams, sazinieties lūdzu ar mums [slēpt]@oc.eu.

Olympic Casino

Minesota 18.04.2013

Kāda var būt cieņa pret palaistuvi, dzērāju un analfabēti. Ja es strādātu tādā bārā, tad arī ar pretīgumu skatītos un izturētos pret tādām šmarām.
Stulba sūdzība! atradusi ar ko lielīties, ka vazājies pa stacijas bāriem!

K Krista 18.04.2013

Minesota tikko sevi aprakstīji?Nu nevar šādi ne par vienu izteikties vēl pie tam, ja pat nezini, kas viņš tāds ir.

Minesota 18.04.2013

Sūdzības autore pati ar sūdzību izveidoja savu portretu.
Krista, esi draudzene tai šmarai, ka to tā aizstāvi! Vai viena no tā bara, kas staigā pa stacijas bāriem?

K Krista 18.04.2013

Neviens ne otrs, nepatīk tādi kā tu, kas tikai i-netā māk tēlot varoņus.

S smīkņa 18.04.2013

Krista, nekas nav jāzina, ja cilvēks spēlē spēļu automātus, tad tur viss skaidrs ir. Un paskaties uz palaistuves segvārdu labāk - glamūrs, lol!

Minesota 18.04.2013

Krista, ja es tev nepatīku, tad nekomentē manus komentārus. Labāk aizej uz stacijas bāru uzspēlēt spēļu automātus. Varbūt satiksi glamūro un varēsi viņu pažēlot, ja negribēsies viņu ieraugot, apvemties.

Minesota aizej izaudz.

Vot nevari nomierināties :D

K Krista 18.04.2013

Domāji, ka tagad iespersi "gudro" tekstu un būsi apmierinājusi visus savus mazvērtības kompleksus un es nekā neatbildēšu!?
Ha Ha, ceri vien!

Tu tak atbildēji.
Tev sāk rokraksts mainītei un smejies bez iemesla...tas ir uz sliktu. Labāk iedzer nervu zāles.

K Krista 18.04.2013

Es skatos, ka tev arī rokraksts mainās, ja raksti jau ar kļūdām, labāk beidz dzert kamēr nekļūsi par alkoholiķi un pati nesāksi apmeklēt šādas iestādes ;)

Minesota 18.04.2013

Man pie kājas, ko tu, zoss, par mani domā!
Lai tev veicās stacijas bārā!

S spiegelau 19.04.2013

minesota un manuprat tev vel nav pat 18 gadi, jo normala sieviete nekad nerakstitu vardus palaistuve utt, to dara tikai nepilngadigas... un ja es kludos un tev tomer jau ir 18 vai pat pari, tad zini ka isti sava vecuma meitene prata zina neesi tikusi lidz. Turklat kada starpiba kur cilveki iet un atpusas? tev tur nepatik vai tevi tur vel nelaiz ieksa? nu tad neej, ej kur tev tiik, katram cilvekam ir savs viedoklis, sava izvele kur doties, un tev nav nekadu tiesibu to kritizet, ja runa neiet vispar par tevi, bet gan kautkada darbinieka attieksmi.

Minesota 19.04.2013

glamour202 nomainīja niku! Vismaz pēc rakstītā var spriest, jo raksta bez garumzīmēm!

Man vienalga, ko stacijas bāra palaistuve, domā par mani.

S spiegelau 19.04.2013

neviens te niku nav mainijis, nejaucies kur nevajag, tiesi izklausas no tevis ka esi sika un ar galvu nedomajosa persona. neaizskar cilvekus par kautkadam palaistuvem tikai del ta ka vini iet uz bariem atpusties... un paruti labak savu knabi ciet.

S spiegelau 21.04.2013

:D wow tu sevi par palaistuvi uzskati? Ta tik turpini :D un ja...tikai kucem ir teritorija. Teritorija vinas :D:D