www.sudzibas.lv OLY BET SIA “Olympic Casino Latvia” Krāpšana, Likumu neievērošana

OLY BET SIA “Olympic Casino Latvia” - Krāpšana, Likumu neievērošana

Izdomāju izmēģināt OLY BET online pokera spēli. Lai reģistrētos no konta jāsamaksā 1.cents. Izdaru. Domāju depozītu ienest vēlāk, kad sapratīšu kas un kā darbojas. Skatos ir spēle "The phoenix (Flip)", kur ar 1. centu var piedalīties. Spēlēju vinnēju 11. centus. Domāju forši. Atrodu spēli "Reguar" ar 11. centu piedalīšanās maksu. Atkal vinnēju 39 centus. Bet kontā laimests neparādās. Rakstu palīdzības dienestam, saka, ka izlabos līdz 3 dienu laikā. Es viņiem skaidroju, ka man atvaļinājums, ka 3 dienu laikā tas nebūs aktuāli, ka 39 centi ir smieklīga summa un to var atdot uzreiz, jo ja izrādīsies, ka es apmānu mani var vispār nobloķēt bez zaudējumie. Vārdu sakot, vienalga bija gairlaicīgi, un prikola pēc mēģināju pierādīt savu taisnību, un taisnība ir manā pusē, jo saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma 68.pantu 2) Izlozes organizētājs nodrošina laimesta izmaksu izlozes dalībniekiem, ievērojot šādus nosacījumus: 1) laimestu, kas nepārsniedz 720 euro, izmaksā nekavējoties. Uz to arī norādu, bet nekā. Paiet trīs dienas, nu domāju pārbaudīšu. Laimests ir ieskaitīts tieši trešajā dienā. Vienu reizi nospēlēju, un otro reizi mani vairs nelaiž, Vienmēr reksta, ka tehniskās problēmas, kaut gan redzu, ka citi spēlē. Rakstu palīdzības dienestam, viņi atbild, ka izlabos, pēc pāris dienām nekas, jau prikola pēc prasu vai man pienākas bonusi par neertībā, atbild tikai, ka izskatīs. Jau pagāja nedēla, ne atbildes ne spēlēšanas iespējas. Viedoklis. Uzņēmums nekāds vispār, neievēro ne likumus ne taisnīguma principu. Vienīgais, par ko esmu priecīgs, ka depozītu tā arī neveicu, bet ņemot vērā OLY BET attieksmi esmu pārliecināts, ka mani nobloķēja speciāli, jo esmu problēmklients, un visdrizāk, ja veiktu depozītu, paliktu ar 100% varbūtību bez tā. Ja jau viņi par 39 centiem tā pārdzīvo, tad laimestu ilgstošajā spēlē diez vai šajā "poker room" Jūs sajutīsiet uz sava konta.

Pielikumā "Game Over" :) bilde.

P.S. interesanti, vai par likuma neievērošanu var parasīt LR Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju anulēt viņiem Interaktīvo azartspēļu licenzi? Būtu smieklīgi, ja par 39 centiem licenzi zaudētu :)))
Spēlēt kaitīģi. ;)

Papildināts Izvos4ik 14.02.2018

Kļūdījos likumā. Pārkāpts ir laikam Azartspēļu un izložu likuma 36.pants. Azartspēļu organizētāja vispārīgie pienākumi (3) Azartspēļu organizētājs nodrošina laimesta izmaksu spēlētājam, ievērojot šādus nosacījumus: 1) laimestu, kas nepārsniedz 720 euro, izmaksā nekavējoties.

Bet būtību tas nemaina.

I

Dainis 15.02.2018

Jūs gan savu laiku zemu vērtējat, ja dēļ 39 centiem esat gatavs šādus ''penterus'' sarakstīt.

I Izvos4ik 15.02.2018

Tas ir principa lieta :)))

Sigita Bronze 15.02.2018

Atbalstu sūdzības autoru, jo sūdzība ir pamatota - ja nebūtu 39 centi, bet gan pāris simts euro - ko tad teiksiet?

I Izvos4ik 06.03.2018

Nu laikam var uzskatīt, ka lēni, bet sūdzība tika atrisināta. Par neertībām no olybet saņēmu kā konpensāciju trīs biļetes uz poķer spēli 1 eiro vērtībā katra. Kas salīdzinājumā ar 39 centiem laikam var uzskatīt par pietiekamu kompensāciju. Spēlēšanas iespēju varēja atgūt tikai pēc viņu ieteikuma nomainot limitus pašam, kaut kas viņiem tur gļuko programmatūrā un programmu viņiem uz šo brīdi tā arī neizdevās izlabot.