Olimpiskais sporta centrs - Apkalposanas kvalitate

Labdien!
Gribēju uzzināt, vai kādam ir bijusi saskare ar šo sporta centru ?!
Ļoti nepieklājīgs apkalpojošais personāls, nepatīkami palicis atmiņā vakardienas baseina apmeklējums, pirmais un iespējams, ka pēdējais !

E

G Gatis 29.06.2009

Savādi. Uz OC Rīga baseinu eju 3 x nedēļā, nekad neko tādu neesmu manījis. Tieši otrādi, salīdzinot ar citiem baseiniem, kurus pirms tam apmeklēju, attieksme ir nesalīdzinoši labāka. Vēl liels pluss - atļauj peldēt bez gumijas galvā, par ko citā baseinā mani katru reizi lamāja.
Bet viss jau var gadīties, ik vienā vietā atradīsies kāds darbinieks, kurš nav ideāls.

A aleksandrs 12.02.2010

jau tā par apmeklējumu ņem 2x vairak nekā ķīpsalā, kā arī par abonementa aproci prasa 10 ls ķīlas naudu kas ir vairak nekā par nozaudētu numurinu operā.jūtams ka baseina administratori strada nevis baseinā bet cietuma. visu laiku bērni baidās pazaudēt aproci jo ja to pazudē administratori dzen ārā -10 grādu aukstumā, bet treneri yur gan ir loti profesionali

I Iveta 23.11.2010

Baseinu neesmu apmeklējusi, bet vedu bērnus uz vingrošanas zāli, esmu ļoti pateicīga, ka tāda iespēja ir, to ka dārgi jāsaprot ka par
velti vai zemākām cenām laikam šajos laikos būs jāaizmirst, iespējams vajag pakomunicēt ar basēina vadību . Paldies viņiem.

A Anzhelika 07.12.2010

Занималась в гимнастическом зале. Лучше персонала нигде не найти. Сначала занималась у Евгения Зорина, отличный тренер, жалко, что ушёл. Потом уже занималась у тренера Нелли.. отличная женщина, отличный тренер. Насчёт бассейна никаких плохих отзывов нет.

* *** 30.03.2011

Gāju uz OC Riiga pirms gada uz trenazhieru zaali... Gaaju gandriiz katru riitu 7:00 un godiigi sakot bija tik nepatiikami redzeet nelaimnus administratorus kuri pat nesveicinas... tagat atkal gribu iet treneties, bet atminja palika administratores, nezinu varbut vinjas ju ir nomainijushas, bet lielas velmes atkal iet uz turieni- NAV!!!