Olimp SIA - Serviss

Braucu uz Ivano-Frankovsku ar Olimp autobusu. Tas, ka šis lukss klases autobuss zināju un biju samierinājusies. Tā arī bija. Tualete bija briesmīga un kopumā bija autobuss bija netīrs. Pa nakti, kamēr stjuarte saldi gulēja zem siltās segas, visi sala nost un pledus nepiedāvāja pat bērniem.Bet pats trakākais bija atpakaļceļā 27.07. uz Ukrainas robežas visiem pasažieriem bija jāgaida 5-6 stundas deļ paciņas, kuru pārvadāja stjuarte. Ar šo kompāniju neiesaku braukt. Personālam ir nospļauties par pasažieriem, galvenais mērķis- nopelnīt uz paciņu pārvadāšanas.

A Andris Brols 29.07.2017

Autubus nav svaigākais. Bet tas nenozīmē ka nav kārtībā. Ja stjuarte gulēja, kas ir normāli cilvēkam naktī, tad varēji piekāpt pie šofera un palūgt siltumu. Uz robežas nekad nav bijis jāgaida 5 līdz 6 stundas kontroles laikā. Cita lieta ja ir rinda uz robežas. Ja nepatīk tad tak var lidot ar lidmašīnu. Es izmantoju šīs kompānijas pakalpojumus bieži.

R Ramona Bežana 05.06.2019

Esmu braukusi vairākkārt , līdz pat pašam galapunktam. Redziet kā, mani personāls apmierina, par visu kas interesē vnm var uzjautāt.Ilgi esmu gaidījusi katru reizi uz robežas, vai tas ir bijis pa dienu , vai pa nakti, nav nozīmes. Stjuartes paciņa, vai mana, vai kāda cita. Nevajag aizmirst, ka mēs braucam uz valsti, kas nav ES un kur ir sarežģīta politiskā situācija. Diemžēl pārvadātājs uz šo konkrēto maršrutu ir viens.