Olegs Suhanovs - Krapnieciba

Olegs Suhanovs agrak bija labs projektu vaditajs, nekas neliecinaja ka cilveks var tik talu nolaisties. Aiznemas naudu no bijusajam darba kolegem un vairak ka 3 menesus nevar atdot 50 Ls! Kad vajadzeja naudu tad pats atrs bijusos kolegus izdoma pasacinas ka matei operacija, tad pasam operacija u.c. tad kadu menesi izdoma visadas atrunas ka nuda jau parskaitija, ka neatrodas Lv, ka parzvanis un visbeidzot nomaina telefona numuru. Vai ta rikojas 45 gadigs virietis? Vai nevar atdot pa dalam, un mklet risinajumu? Ta man bus laba maciba vispar nevienam neaizdot ne santima! pateicoties tadiem ka vins!

G

S Skatsnomalas 03.09.2010

Labs teicien -Aizdod citam tieši tik daudz naudas par kuru uzreiz vari aizmirst un ne vairāk- Tad arī nebūs ķibeļu:)

E Edgars C 55 23.02.2012

Man arī Oļegs Suhanovs parādā 70Ls, un pazīstu vel vairakus, kam viņš ir parādā. Strādā viņš tagad IZOTERMS par komercdirektoru, bet tas vienalga nevieš ceribas atgūt parādu. Edgars