Oļegs Dubrovs - slikts serviss

Tika pasutita virtuves fasades parkrasosana, jauns papildus skapitis virtuvei, plaukti garderobei un skapis garderobe.
Virtuves fasades parkrasosana tika veikta loti labi, to iesaku.
Ar jauno skapiti un plauktiem bija problemas: detalas neprecizi sakotneji nomeritas un sakotneji nedereja, bija japartaisa; skapitis bija par 3cm par dzilu (kad paludzu partaisit, partaisija, bet palika vienalga par 1cm par dzilu)
un tika ielikts nepareiza augstuma (kad pasi meginajam pec tam partaisit, vairs nebija iespejams).
Pie tam, kad lika ieksa jauno skapiti, sabojaja jauno remontu - bija japarlime tapetes.
Kopuma laikam bija pie mums kadas 8 reizes lai visu pabeigtu (atbrauc ielikt plauktus, neder viena detala, kas japartaisa; atbrauc ielikt skapi - nav plauktu, tikai durvis utml)! Terminus neievero, apsola atbraukt, neierodas, man pasai jazvana utml.
Kad prasiju partaisit lietas, bija loti neapmierinats un es pat dzirdeju klusu lamasanos.

A Arina 27.07.2017

Tika pasūtītas fasādes nomaiņa, bīdāmās durvis. Termiņus neievēro, nozīmētājā uzstādīšanas datumā neierodas un nepaziņo par to. Visas detaļas nāca pārtaisīt, jo bija nepareizi uztaisītas.

Olegs [slēpt]@gmail.com

termiņi netiek ievēroti, avansa summu atgūt atsakās

A Andrejs77 11.12.2017

vai Jums atgrieza naudu? Kā atrisinājās situācija? Varbūt ir vēlēšanās iesniegt iesniegumu ekonomisko noziegumu prokuratūrā? Man pateica, ka ja būs 2 un vairāk cietušie, viņi ar to nodarbosies. Pašlaik ir 2 vai 3 cietušie, Lūdzu dodiet ziņu, kādi ir Jūsu plāni. Paldies

I ikovaleva 11.09.2017

Заключили С Олегом Дубровым договор на замену кухонных фасадов 5 июня 2017 г. Заплатили аванс и все! Несколько раз переносились сроки по установке, в итоге он не приехал вообще и не выполнил никакую работу! Деньги до сих пор не вернул, на звонки не отвечает!

A Andrejs77 10.12.2017

Вы обращались в полицию? Как с Вами связаться?

I ikovaleva 10.12.2017

Я подала в суд, в январе будут рассматривать.
Сказали в полицию нет смысла идти одной, если бы нас несколько пострадавших было, тогда можно было бы.
Моя почта [slēpt]@gmail.com

Я обратилась в полицию. Мирно решить не смогли. Тоже будет суд. Полицейский инспектор сказал, сто я не единственная обманутая. Эпизоды были и ранее... он приходил в полицию, давал какие то объяснения,но , в итоге, аванс так и не вернул.

Добрый день!
мы написали на него заявление в полицию и собираемся подать в прокуратуру по экономическим делам, но лучше, чтобы Вы тоже свое приложили.
Тогда сказали будут заниматься.

A Andrejs77 11.12.2017

Dodie Jūsu kontaktus, mlai ar Jums sazinātos inspektors (es norādīšu Jūsu e-pastu savā iesniegumā un nodošu atbildīgam cilvēkam.)

[slēpt]@inbox.lv