www.sudzibas.lv O'Leary's/ Oslo lidosta "O'Leary's' bars/restorans Oslo lidostaa (Rygge) - CENAS!!!

O'Leary's/ Oslo lidosta - "O'Leary's' bars/restorans Oslo lidostaa (Rygge) - CENAS!!!

Sī gan nav sūdziba, bet pamacoss stastins par to, kā iet, ja dara ieprieks neapdomajot.Pagajusa nedeļa lidoju no Londonas uz Rigu caur Oslo. Biletes bija gana lētas, vienigi bija mazliet japanikst Rygē lidostā. Lidostiņa maziņa, nekas īpass, bet te peksņi aiz pasu kontroles 2 stāvā ieraugu pat ļoti pieņemamu iestādījumu - "O'Leary's bar & restaurant' - kuru tadā cuhņā kā nomaļa Oslo Ryanaira lidosta reti gadas redzet. Tā kā bija jānosit 3 stundas, izlemu paest, izvelejos celtic siera burgeri ar piedevam un dietas kolu, jo vēlāk tajā dienā bija jāvada automasina. Cilveku maz, kadu stundu taja restorana biju viena pati. Sausmigi laipna un draudziga barmenite, izklaidē ar sarunām. Burgers - viens no labakajiem kadu esmu edusi; ne tā, ka baigi ar burgeriem aizraujos, bet sis nebija uz konveijera stancēts, bet tiesām labi pagatavots no kvalitativiem produktiem. Pec tam panemu vel vienu diet coke, tad parastu kafiju un palūdzu rekinu. Barmene saka 247 norvegu kronas. Jau ieprieks vienojamies, ka maksasu angļu marcinas, bet atlikumu vina man izdos norvegu naudinas, jo savadak nevar. OK, labi, prasu, cik tad tad bus angļu paundos? Vina saka - 29.75...Man acis kvadrātā - tāda summa par burgeru ar frī kartupeliem un 2 kolām???!!? Labi vēl, ka kolas vietā 2 glazes vīna nepaņemu, ko parasti daru un būtu izdarījusi arī soreiz, ja vēlāk nebūtu jābrauc..Tad rekins vispar butu ap 50 latiem. Samaksāju, aizgaju atpakal pie sava galdiņa, saku petit to rekinu uzmanigak - sanak, ka par to burgeru vien samaksaju ap 17 latiem...nu bija vins labs, bet ne jau tik labs, lai tadu naudu maksātu..Kā jau teicu, restoranam neko ipasi tur piesut nevar, jo cenas visas bija edienkarte un pati nebiju tā īpasi painteresejusies, kads tad galu galā ir norvegu kronas kurss attiecībā pret angļu marciņu vai jebkuru citu valūtu. Zinu, ka skandinaviem tie cipari parasti ir diezgan lieli, bet tas viņu kronas parasti ir diezgan bezvertigas..Es par tam pusdienam samaksaju vairak neka par leto bileti. Diezgan sapigi, jo naudas kā reiz pedejā gada laikā nav diezko daudz..Jebkura gadijuma-bus man maciba vispirms apskatities un sarekinat un tikai pec tam pasutit :))))

U

E elina 30.06.2010

Paldies, ka padalījies ar pieredzi. Citiem arī noderēs, lai "neiekristu".

N Norgē dzīvojošais 30.06.2010

Atradusies neapmierinātā "derevņa" . Ko tad Tu gribēji ? Pusdienas pa rubli divdesmit Makdonalda "zabegalovkā"? Pirmkārt, tā ir lidosta, kur cenas kafejnīcās pārsniedz valsts vidējās vismaz 2 reizes, otrkārt, tā ir Norvēģija, viena no dārgākajām valstīm pasaulē un treškārt, Tavs citāts "Zinu, ka skandinaviem tie cipari parasti ir diezgan lieli, bet tas vinju kronas parasti ir diezgan bezvertigas..", ir vienkārši fenomens. Tu maz zini, ka Norvēģu krona pašlaik ir viena no vērtīgākajām un stabilākajām valūtām pasaulē ? Ko galīgi nevarētu teikt par mārciņu.
Secinājums . Ja neko saldāku par burkānu savā dzīvē neesi redzējusi, vismaz neizrādi to visai pasaulei.

E Eseseseseseses 30.06.2010

Sitaa personiski un uzbraucosi komenteet ir lieki. Esmu celojusi un apmeklejusi daudzas pasaules valstis, tapec tava miljotaa Norvegija man neliekas kaut kas ipasi apbrinojams. Un man nav noslepums, ka ediens lidostas parasti ir dargs un negarsigs un ka lidostu restorani reti kad ir tadi, kuros ieietu normalos apstaklos. tapec ari sapriecajos par so iestadi Norvegijas cuhnjaa..Jaa cuhnjaa, lai cik tev kaa Norvegijas patriotam to butu nepatikami dzirdet. Un cenas tur bija krietni par augstu, jo taa ir lai gan stiliga, tomer ierindas iestade nevis pasaulee pazistama sevpavara restorans, kur cenas ir astronomiskas, bet cilveeki menesiem ieprieks pierakstaas rezervaciju rindaa...Ja vini kaut ko sava cenu politikaa nemainis, tad pasi vien bus zaudetaji, jo lidosta ir mazinja, reisu salidzinosi nedaudz maz un sis restorans ir aiz imigracijas kontroles, t.i., pieejams tikai aizlidojosajiem. Lielaka dala no kuriem ir norvegi un tie ljoti biezi piegaaja pie ieejas izstaditaas edienkartes un aizgaaja prom. Tagad zinu kapec.
Sev vien zinamu iemeslu delj esi krietni safanojies par Norgi, bet vinju ekonomika un nauda nekad taa ipasi neko nav ietekmejusi pasaules finansu tirgos (ko nevaretu teikt par marcinju) un neuzskatu, ka man kaa videejam inteligentam cilvekam buutu jaazin sadas sikas valutas kurss (ja nu vienigi manis pasas labaa, lai neiegrabtos un neparmaksatu). Un uzzinai - NOK kurss attieciba pret GBP ir 0.10...

K Kuģotājs 01.07.2010

Tiešām derevnja. Vajadzēja tev paņemt alu 0, 3l =Ls 8. Tad laikam vispār piebezdētu pilnu inetu ar vaimanām par sliktajiem norvēģiem. Savukārt baltkrievi tev būtu ļoti mīļi, jo no savēiem prasītu 25 rubeļus, bet no Tevis 25 dolārus. Tas Tev šķistu godīgāk.

E Eseseseseseses 01.07.2010

Ludzu nenjemies spriest mana vietaa, ko es teiktu un ko domaatu..To ko domaaju, to jau pateicu, vienigi nesaprotu, kapec tadi uzbraucosi un indigi komentari.

V vards 10.07.2010

pati vainīga, ka pelni tās devalvētās mārciņas :) pirms pusotra gada tas būtu bijis tikai 20 mārciņas

Y Yep 22.08.2010

Zinu to vietu. Ari vienreiz nenormali par kausu alus parmaksaju, kadus 5 vai 6 latus. Tad jau labak Taxfree nopirkt un uzgaidama telpa izdzert :)