www.sudzibas.lv Olanija apsargs kas šokē....

Olanija - apsargs kas šokē....

nesen ar draudzeni iegaajaam veikalaa "Olānija", kurs atrodas olaine! visadi citaadi nekada naida pret šo veikalu, bet bija taa ka staigaajaam pa veikalu kadu laicinju un domaajaam ko pirkt, te pekshni pienaak apsargs un tur pat citu pirceeju klaatbuutnee saak manu draudzeni parmekleet! tads aarpraats kaa sitaaa var! tadu vajadzetu kadaa tumsaa ielinjaa satikt!

V

Mamma 07.10.2009

Vilniit Tev depresija vai uznaakusi?

V Vilnis 07.10.2009

Nē Anniņ, ar mani viss ir čikiniekā. Es tik par jums rūpējos. Tu pati esi padomājusi par simbiozi?

P pufa 08.10.2009

Izcelsme - sengrieķu symbiōsis ‘kopdzīve’.
- 1. biol. Ilgstoša dažādu sugu organismu kopdzīve, kas parasti ir abpusēji izdevīga.
- 2. Ciešs kontakts, saikne, mijiedarbība, kam parasti ir abpusēji labvēlīgs, arī integrējošs raksturs.
ja paskatās šo vārda nozīmi, tad nav saprotama tava vārsmojuma, Vilni, būtība, ja tajā "simbiozē" ieliekam latvisko tulkojumu-"kopdzīve", sanāk kaut kāds murgs: "varam prognozēt katrs pats savas estētiskās gaumes un personības veiksmīgas attīstības "kopdzīvi".
Nu, vai neskan traģiski?

Mamma 08.10.2009

Shitik smalki kad sak runat jau vispar neko nevar saprast. Ja es gribes smalki izrunaties tad uz konferenci aizies, nevis smieklu lapu vers valja.

I Ineta 19.09.2010

Sudziba bija par apsardzes darbiniekiem.
Kadam laikam pietrukst kaisles priv. dzive, ka jaizdoma kas tamlidzigs.
Par Olaniju nezinu, bet piekritu, ka apsardzes darbinieki parkapj savas kopmpetences robezu (ne jau visi protams).