www.sudzibas.lv Olanija apsargs kas šokē....

Olanija - apsargs kas šokē....

nesen ar draudzeni iegaajaam veikalaa "Olānija", kurs atrodas olaine! visadi citaadi nekada naida pret šo veikalu, bet bija taa ka staigaajaam pa veikalu kadu laicinju un domaajaam ko pirkt, te pekshni pienaak apsargs un tur pat citu pirceeju klaatbuutnee saak manu draudzeni parmekleet! tads aarpraats kaa sitaaa var! tadu vajadzetu kadaa tumsaa ielinjaa satikt!

V

Mamma 23.09.2009

Ei nu ko tu, Vilnis tak sen vairs nav jaunietis. Tie kas daudz runajot maz darot, jab precizak tie klusie udenji tie dziljakie.

š šeherezade 23.09.2009

...un Vilnis vispār ir pazudis, ja kas...it kā nemaz nebūtu bijis.

V vilnis 23.09.2009

pasi juus noteikti buutu to apsargu tur pat norakusi, kaukaa neticaas, pasi kaukaadi bibliki!!! nav nekaa cita ko dariit kaa dirst par kaukaadu personas dubultosanos.

Mamma 23.09.2009

Vilni, Vilni kaunies, tu tads nesabiedrisks un neatraktivs, bet es vel tevi aizstaveju... . Nevienu labu vaardu nemaki pateikt. Ja juti ka tieci apcelts jamak laicigi viss joka parverst. Un nemanami veikli visu smagumu kadam citam uzvelt. Pieverst visu uzmanibu kam citam jaunakam un interesantakam. Ta teikt pasvied baram svaigu galjinju, i viss bars tai uzmetisies kaukdams, riedams. Tas ta no valstviru gudribas, bet noder ari realaja dzive un kaa veel.

š šeherezade 23.09.2009

Tas taču nav mūsu Vilnīša rokraksts, tas taču skaidrs, ka kāds viņa vārdā filtrējas te iekšā un lej čugunu...ahhh, cik neinteresanti...

Tu saki?

P pufa 26.09.2009

Tas, ka viņš pēc gadiem nav jaunietis, nenozīmē, ka vizuāli tāds neizskatās- labi saglabājies. ir tak dažādi gēni: cits 40 gados pēc grabažiņas izskatās, cits- pēc 20-30 gadīga jaunieša.un nav zināms, kāda mēraukla tiem raxtītājiem vai aiturētājiem, kur tā robeža starp jaunieti un, nu nezinu, kas pēc ta'm būtu, sirmgalvis vai.jebšu- padzīvojis vīrietis? kādās jūs kategorijas dalītu?

A albis 26.09.2009

tas toč pēc Viļņa neizskatās, vai tad biblis-dzejnieks var būt tik rupjš.Tas noteikti ir Gvido zem nika VILNIS.Davai velkam to Gvidi dienasgaismā, un vai viņa(m) patika pārmeklēšana tajā Onlainā.

P pufa 26.09.2009

par kādu Gvidi, tu, Albi, te runā?

A albis 26.09.2009

Da tas ir tas, kuru tas apsargs Onlainā apčamdīja un pārmeklēja.Vilnis tikai negrib atzīties.Jo te viņam sieva ķērc, tagad kautkāda draudzene kuru es nokristīju par Gvido, jo ei nu sazin kas būs nākamais.davai viņu presēt ar to Gvido, varbūt beidzot atzīsies kas tur īsti bija.

P pufa 29.09.2009

Pārāk ilgi tas Vilnis te nav manīts...ļoti aizdomīgi...vai tik nesēž pirms izmeklēšanas izolatorā.

V vilnis 05.10.2009

ne vilnis nesez nakada izolatoraa, ko juus varat nemties? jums dariit nekaa labaka nav ko?

Y Yana 05.10.2009

Hellou! kas tad šitais par rakstu? Es nemaz nebiju tādu pamanījis! Bet pats intčīgākais, ka autors ir mans vārdabrālis! Vilni-tā jau meitenes mūs vēl sajauks un nesapratīs kurš ir kurš! Kādam no mums būs jāmaina niks. Tu taču negribēsi, ka tevi sāks uzskatīt par minimālo aldziņu saņemošu pašvaldības iestādes darboni, kuram sieva, bērni un vadītāja apliedzība šķiet nesasniedzams sapnis! Un Olainē nemaz nezinu tādu bodīti un vēl jo vairāk ar apsardzi. Varbūt uz Jelgavas ielas, bet diez vai.

š šeherezade 05.10.2009

He, he...tātad mūsu Vilnis ir ne tikai Vilnis, bet arī vel Yana!!!Jābūt uzmanīgākam, ja gribi ar vel citu vārdu te operēt, es tajā ziņā esmu ļoti uzmanīga----kāpēc gan kādam jāzina, kas vel es esmu vai varu būt?Uzmini nu!!!Salut!!!:)))))

Mamma 05.10.2009

Ka man tagad zinat vai tu esi tas Vilnis vai tu esi Yana. Oi, esmu apjukusi.

V Vilnis 05.10.2009

Oops! Atkal nepamanīju, ka vārdiņš jālabo, jo kā jau rakstīju vienreiz, ka mana kolēģīte ir aktīva komentu rakstītāja. Tā kā izskatās, ka viņa pirms manis kko rakstījusi. Būs jāpaskatās, ko tad šī labu drukājusi. Bet man tiešām nav sakars ar Yanu. Tā ir atkal ķļūda. Tāpēc jau meitenes mani negrib, ka es vienkāršas lietas neprotu novest līdz galam. Un tā tas ir vienmēr! Esmu jau samierinājies ar neveiksminieka likteni.

š šeherezade 05.10.2009

Hmmm, vai Tu pilnīgi visas lietas nenoved līdz galam???:D Ja tā, tad nebrīnos, ka meitenes Tevi negrib...:))))

Mamma 05.10.2009

Tev daudz tas meitenes tur apkart grozas?

V Vilnis 05.10.2009

Šehe, dažas lietas es novedu lidz galam, ja tu domā TĀS lietas, kad beidzot sarunu pa telefonu ar kādu būtni, es pieklājīgi saku -uzredzēšanos, kā rezultātā saruna ir novesta līdz galam. vai tu domā kādas citas lietas?
Anita, apkārt man grozās tikai mana darba kolēģe, kas ir precējusies un viņa tā īsti nekad nav grozījusies, lai es nepadomātu kko nepareizu, viņa pārsvarā ātriem soļiem tuvojās un tikpat ātriem aiziet. Vēl man apkārt grozās Šehe, Pufa, Anna un kopš šī rīta mana sirds sitas straujāk, jo arī Anita grozās.

AI, nosarku!