www.sudzibas.lv Olanija apsargs kas šokē....

Olanija - apsargs kas šokē....

nesen ar draudzeni iegaajaam veikalaa "Olānija", kurs atrodas olaine! visadi citaadi nekada naida pret šo veikalu, bet bija taa ka staigaajaam pa veikalu kadu laicinju un domaajaam ko pirkt, te pekshni pienaak apsargs un tur pat citu pirceeju klaatbuutnee saak manu draudzeni parmekleet! tads aarpraats kaa sitaaa var! tadu vajadzetu kadaa tumsaa ielinjaa satikt!

V

V Vilnis 05.10.2009

Tā bija tikai fakta konstatēšana un nekas vairāk, tā kā nav ko sarkt. Vai tad mūsdienu meitenes arī sarkst? Tas jau bija tad, kad zaļe bija zaļāka un Pļaviņu HES tikai cēla.

Mamma 05.10.2009

Nu ko Tu, kas Tev teica ka esmu meitene, bet sarkt es maku. Tev patik kautrigas blondines?

V Vilnis 05.10.2009

Jā, mana stihija ir kautrīgas blondīnes! Un ja tās vēl nav meitenes, tad nu vispār!

A albis 05.10.2009

Vilni man liekas kā Pufa, vai Šehe teica Anna un Anita ir dubultpersona, ka neiebrauc auzās.

Mamma 05.10.2009

Ko tu Albit, vai ta nu blondine un veca kakju vecene var but viena un ta pati persona? To jau Pufa bus aiz greizsirdibas pateikusi.

V Vilnis 05.10.2009

Lai ir kaut trīsvienība, galvenais, ka cilvēks labs. Man gan liekas, ka Pufa nav greizsirdīga, jo greizsirdība nav gudrības pazīme.

Mamma 05.10.2009

Nu var jau but, Pufa tik gudra, es teiktu erudita. Es gan tik gudra neesmu, bet ar gadiem uzkrata dzives gudriba ar nav zeme metama.

V Vilnis 05.10.2009

Man gan vēl visa dzīves pieredze priekšā. Kad kāda meitene ar mani noriskēs, tad arī sākšu krāt to pieredzi.

A albis 05.10.2009

labāk paskatieties jautājumos (atgrieza nesalabotu), un pasakiet kautko gudru itsevišķi blondīne.man žēl tā cilvēka kas tur figurē.

Nu Albi es tak blonda...

A albis 05.10.2009

ja Tu būtu blonda tu nemācētu rīkoties ar datoru, un beidz te vienreiz muldēt par to, pasprid labāk par kādu sūdzību tā ir neizsmeļama tēma hohmai.

Mamma 05.10.2009

Es jau redzeju ka tev tur ir pretenzijas pret blondinem!

A albis 05.10.2009

TU varbūt domā to komentu par frizētavu.es pat par to nedomāju tur bija būtiskākais krievu valodas nezināšna un vnk paņirgt.

š šeherezade 05.10.2009

Jā, jā, es tieši to ari domāju, par to sarunas beigšanu ar pieklājīgu--uz redzēšanos!!!:D:D;D Un tā Anita jau arī te šņukurējas un jau lūkojas Vilnēna virzienā, ak Tu ---izvirtule, kārumniece!!!Ar Albi nekas nesanāca, nu tīko Vilnēnu savaņģot!!!Nē, nu es jau neko, man jau pašai savs bruņinieks, bet šito nekaunību, tjipa----atnācu, ieraudziju, savācu!!!:)))Tad vismaz stāsti, kas Tu par putnu, no kurienes atlidoji un ar ko elpo!!!

Mamma 05.10.2009

Elpoju pec jogu macibas, bet man ka blondinei vienmar sajuk tas izelpas ar ieelpam. Dzeru zaljo teeju no ritiem- tas attira organimu, bet vakara jau ko karstaku skatos. Neemu no provinces, dzimusi Ridziniece.Un protams neesu vientulja, tobish nedzivoju viena. Man ir liela gimene ar senam tradicijam, kas jokus nesaprot- ta ka pajokot varu tikai interneta.

V Vilnis 05.10.2009

Anita, bet mēs jau nopratām, ka tu esi viena pati un dabonama! Kkāds sviests! Vai arī domāti bija vectēvi un vecāsmātes? Bet labais ar to elpošanas fāzu jaukšanu!:D Un tas, ka tu vāc info tikai statistikai ar'bij kruti! Šehe, neaizbaidi mums te domubiedru! Viņa tāds pats cilvēks kā mēs, tikai jauc ieelpu ar izelpu. Atceries vel nesen visas metāties stiprajiem dzimumiem virsū tā, ka pamukām kur kurais. Ja atkal notiks kas līdzīgs, tad tev sieviešu atbalsts būs vajadzīgs.

P pufa 05.10.2009

Sveiki, visapkārt! Lasu- mans vārds atkal piesaukts un vairākkārt. Jauki, jauki, kamēr par tevi runā- tikmēr tu dzīvo... kas pārdzīvo par manu personības dubultošanos- varu nomierināt- nedubultojas. neesmu ne Anna ne Anita, ne Šehe, ne... Greizsirdīga arī neesmu, bet patīk būt skaidrībā par visām lietām, kas saistās ar mani. Tā- no blonduma gan tiešā, gan pārnestā nozīmē - esmu tālu. Mani mati-tumši, laikam, saucas- šateni, ja nav krāsoti, ja krāsoti- ugunīgi sarkani. Tā kā- tiem, kuriem gaume uz blondīnēm- uz mani var neskatīties.

Mamma 05.10.2009

Vai vilnit cik jauki ka tu mani saproti, galvenais ir draudziba un jauriba i neta.

Mamma 06.10.2009

Vai te kads ir auuuu...

V Vilnis 07.10.2009

Varbūt parunāsim par grāmatu un daiļdarbu kopumā, ietekmi uz indivīda primāro attīstību un dzīves redzējuma saknes izlobīšanos? Tā ir visnotaļ apskatāma lieta, jo apzinot šo institūciju varam prognozēt katrs pats savas estētiskās gaumes un personības veiksmīgas attīstības simbiozi.