www.sudzibas.lv Ogres Namsaimnieks SIA Neatbild Iesnieguma likumā noteiktajā termiņā uz iesniegto sūdzību.

Ogres Namsaimnieks SIA - Neatbild Iesnieguma likumā noteiktajā termiņā uz iesniegto sūdzību.

23.11.2023 iesniedzu rakstisku sūdzību par SIA „Ogres Namsaimnieks” veiktajiem pagraba elektroinstalācijas remonta darbiem dzīvojamai mājai, Ogrē, Mālkalnes prospektā 20, kas veikti saskaņā ar mājai nepieciešamo remonta darbu tāmi 2023 gadam. Pēc remonta darbu pabeigšanas, veicot pagraba koplietošanas telpu apskati, konstatēju, ka pagraba elektroinstalācijas darbi paveikti pavirši. Uz pagraba sienām atstāta daļa iepriekšējo elektroinstalācijas vadu un sadales kārbu, ka arī fragmenti no iepriekšējiem elektrības slēdžiem. Atstātas nenosegtas elektrības sadales kārbas, kā arī pagraba apmetuma sienām nodarīti būtiski lielāki bojājumi nekā tas būtu nepieciešams veicot šos elektroinstalācijas darbus, jo darbu izpildījums veikts steigā un brutālām metodēm.
Līdz 28.12.2023 tā arī atbildi uz savu rakstveida sūdzību neesmu saņēmis, Iesnieguma likuma prasības no SIA „Ogres Namsaimnieks” netiek izpildītas.