www.sudzibas.lv Ogres Autobuss Šoferis atsakās ielaist autobusā

Ogres Autobuss - Šoferis atsakās ielaist autobusā

02.07.19. 8. Maršruta (plkst 20: 15 no Jaunogres) šoferis atteicās ielaist mani autobusā ar divriteni, sakot, ka tas nav sapakots vai izjaukts. Autobusā bija paredzētas stāvvietas, kur vienmēr iepriekš ir ļauts novietot riteni. Nevienā sabiedriskajā transportā nav nācies saskarties ar šādiem "noteikumiem" velosipēdu pārvadāšanai. 5 km līdz mājām pa lietu:)

K

Vairāk sūdzības par Ogres Autobuss

B BK 02.07.2019

Pareizi darīja. Tas vietas ir domātas, bērnu ratiem un invalīdiem ar ratiņiem. Ar riteni mierīgi varēji aizbraukt, neesi no cukura.

K Kristi 03.07.2019

Tātad ar saplīsušu ķēdi man ir jāizjauc viss ritenis, lai varētu iekāpt autobusā? Sabiedriskajā transportā drīkst pārvadāt velosipēdu, ja tas netraucē citiem pasažieriem. Autobusā stāvvietas bija brīvas un līdz ar to nevienam netiktu traucēts. Bērnu ratiņiem un invalīdu ratiņiem šīs vietas ir atzīmētas kā prioritāte - ja pasažieris nepalaiž kādu ar bērnu/invalīdu ratiņiem, viņu var palūgt izkāpt.

K Kristi 03.07.2019

Paldies par rakstu! Šo neesmu redzējusi atrunātu noteikumos, iepriekš arī ir bijusi vajadzība vest riteni ar autobusu, bet nekad par šo nav ticis teikts. Ielaiduši pēc tiem nosacījumiem, kā es minēju iepriekš. Pie izdevības izlasīšu vēlreiz, varbūt ir kas mainījies (internetā nevarēju atrast konkrēti Ogres Autobusam).

K Kristi 04.07.2019

Aii, nepaskatījies atļautos bagāžas izmērus. Pamēģini citur, varbūt ielaidīs ;)