www.sudzibas.lv Ogres Autobuss Bezatbildīgi šoferi

Ogres Autobuss - Bezatbildīgi šoferi

Kārtējo reizi rakstu sūdzību par šo uzņēmumu, jo viss ir bez izmaiņām.
Joprojām autobusa šoferi braucot nepiestāj Kartonfabrikas pieturā. (Tas attiecas uz Ogresgala un Ķeipenes autobusiem)
Laicīgi pacēlu roku, tāpat kā visās citās reizēs, jo redzēju ka autobuss milzīgā ātrumā nesās un maza iespēja, ka paspēs nobremzēt, ja pacelšu roku pēdējā brīdī.
Šoferis mani redzēja, paskatījās un aizbrauca tālāk.
Šoferi ir pabraukuši garām arī tad, kad esam trīs cilvēki pieturā.
Un tajās reizēs, kad nepabrauc garām, tad atļaujās pārmest, lai ātrāk kustamies iekšā autobusā. Man kā jaunam cilvēkam nav tas grūti, bet kā ir pensionāriem? Vai kad pasaka vecam cilvēkam, ka papīrnaudu neņems, lai tad iet ar kājām. Diezgan pretīga viņiemattieksme pret cilvēkiem.
Gribu piebilst, ka Ogres autobusi joprojām nespēj ierasties laikā. (Es saprotu, ka viņiem ir vienalga un grib ātrāk izbraukt savu maršrutu un miers) bet kā tad lai mēs rēķinamies, ja ir tik bezatbildīgi šoferi un brauc, cikos grib, nevis cikos vajag?
Maza iespēja, ka tagad kaut kas mainīsies, bet varbūt tomēr kaut kas beidzot sāks mainīties un mazāk braukāšu ar taksi.