www.sudzibas.lv Ogres autobuss SIA '7788' Neapstāšanās pieturvietā

Ogres autobuss SIA '7788' - Neapstāšanās pieturvietā

Sveiki! Cik man zināms, autobusam jāapstājas pieturvietās, kad kāds cilvēks ceļ roku, nevis jānolūr un jānobrauc garām! 8:20 iziet autobuss no ogres, man viņš pabrauca garām ap 8:45, autobusa borta numurs 253, stāvu pieturā, redzamā vietā, kā arī šoferim lieku noprast, ka man VAJAG, lai viņš apstājas (ceļot roku). Viņš nevarēja nepamanīt mani, vienkārši slinkums apstāties bija! Tā jau ir noticis, bet šoreiz es tiešām kavēju un tagad es zinu, ka Ogres autobusu parks nav uzticams partneris, lai nogādātu pasažierus, ja reiz tādas situācijas rodās... Tādi var kartupeļus vadāt, ne cilvēkus! Tad arī varēs neapstāties. Karma viņu sodīs!

G Georgijs Ivanovs 03.08.2016

Seviks!
Visdrizak ka biji pietura Salaspiliii. Lieta ir tada, ka ir pamatigs kaskis starp tiem busiem kas brauc no Salaspils uz Rigu un parejiem, kas brauc cauri Salaspils. Tiem kas brauc cauri, tiesam loti nerekomende(lasi aisliegts, var uzrauties) nemt pasazierus Salaspilii vai Rigaa. Drikst tikai izlaist. Tapeec ari neapstajas.

O Oskars1241 12.08.2016

Ir pieturas kur autobusam nav paredzēts apstāties, tajā ziņā esi šofera žēlastībā, un nevienmēr tas notiek. :)
Tas ka tu pacel roku nenozīmē ka viņam ir uzreiz jāskrien un jāstājās. Papēti kartē vai tā pietura vispār ir atzīmēta kā apstāšanās punkts.