www.sudzibas.lv Ober Haus Tautai jāzina savu varoņu vārdi

Ober Haus - Tautai jāzina savu varoņu vārdi

Tautai jāzina savu varoņu vārdi
Iegādājāmies dzīvokli Tīnūžu šosejā 1, Ikšķile. Nedēļu pēc iegādes dzīvokli appludināja lietus. Pirmspārdošanas procesā netikām informēti par nopietniem jumta hidroizolācijas defektiem, kaut arī pārdevējam (SEB meitas uzņēmums Latectus, Valdes priekšsēdētājs Ģirts Grīnbergs, SEB nekustamo īpašumu pārvaldnieks, Jānis Auza) tas bija labi zināms, jo izrādās jau iepriekš iedzīvotāji bija sūdzējušies par noplūdēm un bija pat izsludināts konkurss par jumta remontu. Remontdarbi izrādījās bankai par dārgu. Esošie bojājumi tika aizkrāsoti un aizšpaktelēti, acīmredzot, ar mājas apsaimniekotāja RBSSKALS Serviss (bijušais atbildīgais par māju Imants Rubenis) palīdzību un dzīvokļi izlikti pārdošanā. Pārdevēja mākleris Oberhaus nekādu informāciju par esošajām problēmām nesniedza.

Dzīvokļa stāvoklis turpina pasliktināties pēc katras lietusgāzes. Ar kavēšanos sāktie remontdarbi ir nekvalitatīvi.

Sīkāka informācija šeit: http://tinuzusoseja1.blogspot.com/

Ober Haus: Uzticamībai esot nozīme
Viens no labākajiem uzticamības garantētājiem Baltijas un Centrāleiropas nekustamo īpašumu tirgū: „mēs garantējam, ka Jūs saņemsiet atklātu un godīgu padomu, kurš ļaus Jums pieņemt pareizāko lēmumu”. Uzņēmums, kas nekad neapstājas pie sasniegtā, jo viņu mērķis ir „padarīt Jūs laimīgu.”
Realitāte: informāciju nevar ar knaiblēm izvilkt. Aizbildinās ar to, ka informācija ir apsaimniekotāja rīcībā. Māklerim vajadzētu darboties, kā informācijas apkopotājam un sniedzējam. Faktiski notiek pretējais - informācijas neizpaušana vai pat apzināta slēpšana un pircēju maldināšana. Un laime nespīd.

Komentāri (8)

N naivais 28.08.2013

Pareiz Jūs sakāt, kad laime nespīd...Tautā ir tāds teiciens-"Uz citu nelaimi savu laimi neuzcelsi..."nevajaga pirkt atņemtos īpašumus un viss būs labi!!!

O Olita 21.07.2017
Slikts serviss

Pilnīgi bezjēdzīgs, rupjš, lēns un neadekvāts serviss, ne miñas no profesionāla māklera, vai izpratnes, ko klientam vajadzētu.

P pazemotāHHh 04.09.2019

māklere piesaistija vērtētāju IRĒNU VĪCIEPU MĀJAS VĒRTĒŠANAI ,KAS BŪVĒTA 1986. GADĀ UN NODOTA 1986. INVENTARIZĀCIJA 1997. GADĀ ,TAS JAU VIŅU NEAPMIERINĀJA, TAD DIVAS REIZES IR BIJUSI ZEMESGRĀMATAS MAIŅA ,JO TIKA PIEVIENOTS ZEMES GABALS U N PĒC VAIRĀKIEM GADIEM DĀVINĀTS. I. VĪCIEPA SAKA KA IR BIJUSI PĀRBŪVE UN NAV PIEŅEMŠANAS AKTS . AKTS IR 1986. GADĀ UN NEKĀDAS PĀRBŪVES NAV NOTIKUŠAS UN VĒRTĒJUMU NEVAROT VEIKT. ĀTRI PANĒMĀM CITAS FIRMAS VĒRTĒTĀJU UN NORĀDOT UZ ŠIEM 86. GADU 97. GADU SKAITĻIEM VAI NAV PROBLĒMA .VISS TIKA SAKĀRTOTS UN IESNIEGTS BANKĀ CITADELE UN ARI ALTUM VISUR VISS KĀRTĪBĀ ,BET VĒRTĒTĀJA NEVAROT PĀRDZĪVOT SAVU EGO ZVANA PIRCĒJAI UN SABAIDA KA JUMS BŪS PROBLĒMAS PRASIET INVENTARIZĀCIJU .TO MES ARI JAUNU PIETEICĀM ,BET TIE IR PAPILDUS IZDEVUMI 500+200.ESIET UZMANĪGI AR ŠO VĒRTĒTĀJ UN JO MUMS LIKAS KA NO MUMS PRASA BONUSUS.ARĪ LAIKS PAILDZINĀS ĪPAŠUMA PĀRDOŠANAI. KAUT AR JUMS NENOTIKTU TĀ NEKAD! VEIKSMI DARĪJUMOS . PIEBILDĪSU -ESAM PANSIONĀRI UN VEL ZĀLES OJ,OJ

I ieva.pelkaus 05.09.2019

Izlasot šo “ĶENGU” tekstu rodas jautājums – kāpēc pensionāram vajadzēja tērēt lielu naudu pasūtot aktuālo Inventarizācijas lietu, ja īpašnieks uzskata, ka īpašumā nav pārbūves un, ka visi dokumenti esot sakārtoti.
Iepriekš minētais liek secināt, ka vērtētājam ir taisnība par īpašuma nesakārtotajiem dokumentiem!

P pazemotāHHh 22.10.2019

man vairs nav pretenziju pret Irēnu Vīciepu,lūdzam dzēst sludinājumu.

P pazemotāHHh 05.09.2019

bet īpašums ir jāpārdod jo nav vairs gadi lai to uzturētu ,droši vien esat šā gadsimta cilvēks jo domājat pavisam savādāk. pensionars ir pakalpigs , jo komunālos ari vienmer nomaksā pirmos. un pēc tam ēd..

P pazemotāHHh 17.09.2019

Dzīvojam Demokrātiskā Valstī un visi varam brīvi izteikties.Nēesmu gribējusi nevienu nosodīt,jo(sodi un pats tapsi sodīts).Lai firmai un tās darbiniekiem veiksme un laba sadarbība,vēlu visu to labāko.

P pazemotāHHh 22.10.2019

Lūdzam dzēst pretenziju par Irēnu Vīciepu, jo tāda problēma vairs nav.,jo viss ir atrisināts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes