www.sudzibas.lv Ober Haus nekustamā īpašuma vērtēšana

Ober Haus - nekustamā īpašuma vērtēšana

Stāsts ir par nekustamā īpašuma vērtēšanu. 2014. gada nogalē bija nepieciešams novērtēt dzīvokli iegādei. Sākās jau ar to, ka sazvanot vērtēšanas aģentu jautāju par izmaksām par vērtēšanu, tajā reizē pasaka vienu cenu, bet runājām, ka sazvanīsimies pēc dažām dienām, tad jau cena tika saukta cita (ne jau mazāka).Labi, vērtējumu man vajadzēja un nebija variantu. Tikāmies, safotografēja dzīvokli, uztaisīja vērtējumu un devos uz banku, bankā man paprasīja lai šo vērtējumu uzjautāju elektroniskā formātā vērtētājiem, tā arī darīju. Vērtēšanas aģents bija asistents Alvis Cīrulis un vērtētāja Baiba Cīrule (drošvien tas ka uzvārdi vienādi ir tikai sagadīšanās), tad nu vispirms tam Alvim rakstīju epastu (jo viņš bija uz tikšanos ar mani safotografēt dzīvokli) par to, ka man nepieciešams vērtējums elektroniskā formā. Gaidu nedēļu...nav atbildes, uzrakstu identisku epastu vēlreiz....klusums. Tad nu rakstīju tai Baibai, kura arī piedalījās šī vērtējuma sagatavošanā...bet velti, arī nekādas atbildes. Vai tas ir normāli? |Par ko es maksāju naudu, un nejau mazu naudu par to copy-paste vērtējumu no citiem dzīvoklļiem. Vismaz atbildējuši kautko, bet acīm redzot viņi nav ieinteresēti, lai klients būtu apmierināts, viņiem galvenais naudu iebāzt azotē. Tā nu šī bija pirmā un pēdējā sadarbība ar šo kantori, un neiesaku arī citiem.

H

Komentāri (1)

A apossum 11.12.2015

God. Klients! Vērtētājs Jums ir izsniedzis vērtējuma oriģinālu un viņam nav obligāti Jums jāsniedz vērtējums elektroniskā formātā (palasiet pieņemšanas-nodošanas aktu, kurā gan jau atrunāts, par ko puses vienojās un ko klients saņem uz rokas). Gribu aizstāvēt kompānijas vārdu. Visi mēs esam cilvēki, mēs varam slimot un nebūt pie datora, mēs varam nestrādāt šajā kompānijā un būt atlaisti un tādēļ arī neatbildēt, mēs neesam katru mirkli pie datora. Un gala beigās, var jau pacelt telefonu un piezvanīt... un ja Jūs varat uzrakstīt tik garu "sūdzību", gan jau varējat uzdrošināties un uzzvanīt pa telefonu...
Vienoties par izmaksu cenu arī var, runājot ar vērtētāju, aponēt un aizstāvēt savas intereses...
Neesmu ne Baiba Cīrule, ne Alvis Cīrulis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes