www.sudzibas.lv Ober-Haus Krāpšana rekets

Ober-Haus - Krāpšana rekets

Dota persona Juris Krišjānis, noalgo Zemes mērnieku, nesamaksājot nodokļus valstī, lauž sētu, neuzrādija nekādus dokumentus, veica nelegālas darbības, vairākkārtēji draudējis ka viņam ir Sakari ober haus firma, un viņam uz policiju vienalga ir, minētā persona pēc 2 ziņojumiem policija, par nelegālu mērīšanu, īpašuma bojāšanu, draudesanu, iebiedēšanu, Saka darīt legālu ceļu, vēlāk sapratis, ka izspiest neko neizdosies, caur saviem Sakariem Zemes lietas, ieguva īpašnieku vārdus uzvārdus, vēlāk Apejot visas regulas, ieguva vārdus uzvārdus īpašniekus, saprotot to ka rekets neizdosies, atkal caur saviem kanāliem uzzināja ka nav vajadzīgo metru nelielai lauku pirtiņai no viņa sētas, pietrūkst 2 metri, turklāt viņa pusē ir purvs, kur nav nedz ēku nekā, tagad šī izpiedeja dēļ, cilvēki kuri nopirka mūsu tiesisskaja valstī īpašumu, ar jau uzceltu pirti, kļuvusi par upuri aferista rokas, nāksies pirtiņu nojaukt un šķūnītī arī, jo redz viņa purvam tas traucē, neiesaku nevienam neilaisties nekādos darījumos ar šo personu, jo tiksiet apkrāpts http://www.ober-haus.lv/employee/juris-krisjanis/

D

Z Zlatans123 04.05.2020

Es nesen uzrakstīju sūdzību par Juri Krišjāni un man nebija taisnība. Es atzīstu to un atvainojos par to un lūdzu saprast mani, ka man nebija taisnības, man bija emociju uzplūdums un tagad es saprotu, ka nepamatoti apvainoju Juri Krišjāni, vēlreiz, lūdzu, piedot man.