www.sudzibas.lv Ober-Haus Apkalpošanas kvalitāte

Ober-Haus - Apkalpošanas kvalitāte

Labdien.
Izstāstīšu situaciju. Mēs vēlamies iegādāties māju un sesdien 13.07.2013 p.10:00 sarunajam tikšanu ar Ober-Haus parstavi Ivetu Lūku. Šājā situacijā bija runa par māju Teikā (http://www.ober-haus.lv/pardod/maja/teika/OH250652/1783156). Mēs atbraucam laikā ar mazo viegnadīgo bērnu. No sākuma Iveta Lūka 20 minūtes meklēja mājas atslēgas un pēc tam informēja, ka nevar tos ātrast. Jautājums - Vai tas ir normāli atbraukt uz tikšanos nesagatovoties, bez jebkādiem sirdsabziņas pārmetūmiem informēt potenciālos pircējus ka viņa vienkarši nevar atrast atslēgu?! Un par neatvainoties par to, ka cilvēki sesdien no rītā braukuši ar mazo bērnu ta pat, paskatīties uz viņu stulbo (atvainojos) sejas izteiksmi!
Ar to arī nebeidzas. Šodien 17.07.2013 es divus reizes zvanīju uz Ober Haus galvēno biroju lai izteikt pretenzijas sakarā ar š0 gadījumu. Mani ļoti nelaipni izklausīji un divas reizes solīja atzvanīt. Bet joprojam nekādu zvanu es neesmu saņemusi.

Gribu bridināt cilvēkus par to cik nekvalitatīvi ir Ober Haus pakalpojumi, kādi bezatbildīgi darbinieki tur strāda un kāda ir atteiksme prēt potenciāliem pircējiem!

Paldies.
Anastasija

B

T tukumniece 20.11.2013

pilnīgi pierkrītu, mums bija līdziga situācija ar aģenti Zani no Ober Haus...Tā nav nopietna iestāde un nav nopietni aģenti...Bija sarunāta tikšanās, bet viņa neieradās un vairak nelikas ne ziņas, untadi pati situācija bija ar vairakiem pircējiem no Tukuma par vienizstabas dzīvokli Jauntukumā.Pirms griežaties šaja iestādē, labi padomajiet...

Tukumniece

I Ivo 07.04.2016

Man nav bijusi darīšana ar Ober Haus, bet tikko ar sūdzībā minētās Ivetas Lūkas starpniecību iegādājos dzīvokli Rīgā un mana pieredze ir pilnīgi pretēja.

Liels paldies Ivetai par operatīvu darbu, pacietību un pozitīvu attieksmi! Sākot no dzīvokļa apskates līdz pat dzīvokļa pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanai Iveta bija ļoti atsaucīga un darbu veica profesionāli, kā rezultātā es stipri ietaupīju laiku, kas nepieciešams nekustamā īpašuma pirkuma dokumentācijas nokārtošanai!

Ivo