www.sudzibas.lv NVA Neskaidrības

NVA - Neskaidrības

Labdien! Man nav skaidri kritēriji, pēc kādiem tiek sadalītas grupas angļu valodas kursiem, tādēļ vēlos noskaidrot, ko NVA izpratnē nozīmē ''kursi bez priekšzināšanām''. Apgūstot valodu ir visai liela atšķirība, ja valodu neprot vispār, vai arī kursu dalībnieks atsvaidzina skolā iegūtās zināšanas!
Nav skaidrs, kur attālinātajās mācībās iegūt mācību materiālus papīra formātā darbam

16.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no NVA Support Pārstāvja atbilde 22.11.2022

Labdien!
Lai bezdarbnieks varētu pretendēt uz Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētajiem pasākumiem ir nepieciešams iegūt bezdarbnieka statusu.

Bezdarbnieks izsaka savu vēlmi uz konkrētu izglītības programmu pēc bezdarbnieka statusa piešķiršanas savam nodarbinātības aģentam. Nodarbinātības aģents vienas darba dienas laikā pēc pieteikuma veic bezdarba situācijas izvērtēšanu un pieņem lēmumu par pakalpojuma piešķiršanu, par klienta uzņemšanu rindā pakalpojuma saņemšanai vai par atteikumu piešķirt pakalpojumu.

Bezdarbniekam rindas kārtībā, atkarībā no pieteikuma reģistrēšanas datuma NVA sistēmā, ir iespēja saņemt apmācību kuponu un iesaistīties izglītības programmas apguvē un pēc noslēguma pārbaudījuma nokārtošanas saņemt iegūto zināšanu apliecinošu dokumentu.

Bezdarbniekam, atbilstoši Labklājības ministrijas apstiprinātajam sociālo un profesionālo pamatprasmju sarakstam (saraksti ir pieejami NVA mājas lapā https://www.nva.gov.lv/lv/apmacibu-iespejas), ir iespēja izvēlēties - programmu un izglītības iestādi no NVA izglītības piedāvājumu saraksta vai izvēlēties izglītības iestādi patstāvīgi.

Izglītības iestāde pirms dalībnieka pievienošanas dalībai CV un vakanču portālā reģistrētajā mācību grupā, nodrošinot vienlīdzīgu, nediskriminējošu attieksmi pret katru dalībnieku, iepazīstina dalībnieku ar izglītības programmas saturu un izvērtē viņa piemērotību programmas apguvei atbilstoši izglītības programmā minētajām prasībām.

Mācību materiāliem nav noteikti jābūt papīra formātā. Attālinātajā apmācību formā, izglītības iestāde sagatavo mācību materiālus, uzdevumus atbilstoši apgūstamajai tēmai (gan Word dokumentā, gan Power Point veidā utml.) un elektroniski nosūta mācību grupas dalībniekiem uz e-pastu vai platformas čatā.

Tāpat, klients, pirms iesniegt kuponu izglītības iestādē, var sazināties ar sev vēlamo izglītības iestādi, noskaidrot kādā veidā ir plānotas mācības un izvēlēties apmācību formu – klātienē vai attālināti.

Komentāri (2)

Good Intentions 16.11.2022

Šis ir sūdzību nevis uzziņu portāls. Zvaniet vai rakstiet e-pastu viņiem un noskaidrojiet.

о Ольга Оляля 21.03.2023

Cilvēks rakstā šeit, jo neviens no nva darbiniekiem nemāk pasniegt informāciju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes