SIA Gabriela - Vadītāja

Labdien!!! Man būtu sūdzības par TOP veikala vadītājas Valdemārpilī. Nepilda savus vadītājas pienākumus,piemēram : 1)Man šajā veikalā nesakrita cenas, akcijas preces cena bija 0.93sant,bet kasē gāja apmēram par 2.09ls, kad vēlējos, lai veikala vadītāja man visu paskaidro, palūdzu pārdevējai, lai pasauc veikala vadītāju, lai man paskaidro, kas notici, jo biju diezgan apstulbis, bet vadītāja atteicās no sava kabineta iznākt.
2) Pa veikalu staigā neapmierinātu seju, sajūta tāda, ka eksplodēs tulīt.
3) Uzskatu, ka vadītājas darba pienākumos ietilpst arī pasveicināt pircējos, ko viņa diemžēl nedara.
4) Un vēl.. no malas novēroju.. veikala durvis saplīsušas,neviens netaisa, nu vadītājai ir darbs to ziņot darba devējam. Ir vēl ļoti daudz nostāti par šo veikalu vadītaju dzirdētim, vienkārši drausmas.. jā, aizmirsu piebilst.. viņai ir tikai 9.klašu izglītība.

W wranglers 25.11.2014

Labdien.Man butu sudzibas par Vandzenes Mini Top vaditaju.vaditaja nepilda savus pienakumus (1) Loti nepieklajiga pret gados veciem cilvekiem, (2) Trukst ikdiena nepieciesamas preces, jo tiek sutitas pilnigi nevajadzigas lietas, (3) Darbiniekiem nav normalas brivdienas, strada 4-6 dienas pec kartas.(4) Tani pat laika vaditaja pati majas iet kad grib. (5) Galas vitrina un piena vitrinas nestrada jau kuro menesi, nekas netiek darits lai risinatu so jautajumu.

Redzot to bardaku liekas ka Vaditajai pilnigi vienalga kas notiek, ka tik algu sanem.

N novērotājs333 01.10.2015

Labdien.Man arī būtu sūdzība par veikalu Top, kas atrodas Kuldīgā, Pilsētas laukumā 1.Šajā topā veikala vadītāja nepilda savus tiešos darba pienākumus jo paņemot akcijas preci pie kases izrādās ka cena precei nav nomainīta un tā tur notiek regulāri.Ir arī gadījumi kad prece kas ir akcijas lapā vispār veikalā nav un veikala pārdevējas atbild ka veikala vadītāja nav pasūtījusi preci.Reiz dzirdēju kā veikala vadītāja kliedz uz pārdevējam un sauc viņas par stulbām kas neko nevar izdarīt, taisni jābrīnas kā tāds cilvēks var strādāt par veikala vadītāju un kā tur vēl nav pabijusi darba inspekcija.

M MF7 02.01.2016

Sabiles Top vienas un tas pasas mainas pardevejas mazga gridu liekot spaini ratinos. Pec tam tajos pasos ratos ved preci. Fui! Sapot mugura, nu tad nestradajiet to darbu, kuru navarat paveikt!!! Nakamaja reize pievienosu bildes!!!

C chu 04.01.2016

Labdien.! man butu sudzibas par Sabiles topu, kad vaditaja nepilda savus pienakumus, un neizsniedz samaksu par nostradatam stundam doma 41h nau maz ko stradaju un tomer pienkaas samakasa.?:)

C chu 04.01.2016

Labdien, tas ir pieklaji no vaditajas puses kad vina, savus bijusos esos darbiniekus sauc par stulbiem.?

C chu 04.01.2016

iet runa pa Sabiles topa vaditaju .:)

P pūčuks 29.06.2016

Labsvakars man ir sūdzība par Cīruļu veikala pārdevēju Sarmīti Biezbardi ,viņa šmauc cilvēkus kad cilveks ieperkas ar karti viņa iesit preci 2 reizes cilvekam nezinot un apzog cilvēkus atdodot mazāku atlikumu ,kā tads cilveks var stradā par pārdeveju kauns

ć Ćiliņš 30.06.2016

Tieši tá jau cik reizes Sarmìtei ir teikts kad vina neatdod pareizu naudu visu laiku mazak atdod neka vajag .... ta ir apzìnata apzagsana cik tad var kļudiyies tad laiks iet pensija nevis dzivot ux citu cilveka naudiņâm

D dundžiš 08.04.2017

Šodien nopirku Dundagas Topā reāli vecas konfektes. Galvenais jau raksturīgi, ka cenu zīmē cena ir 4,24, bet čekā tas pats maksā 10,07 eiro par kg. Patiess prieks par nabadzīgo veikala īpašnieku, kas šādi sev cenšas piesaistīt vairāk klientus.

A aleksandra1959 05.02.2019

Labdien! Vēlos informēt Priedaines TOPĀ ir ļoti tukš veikals , ejot bieži pēc piena nevaru to iegādāties jo reāli viņa nav , tad esmu spiesta doties lejā uz pilsētu , veikals ir palicis ļoti tukšs , jaunā vadītāja (bijušā pārdevēja ) ir nelaipna , un laikam netiek galā ar saviem pienākumiem varbūt ir vērts padomāt par Vadītājas maiņu vai tiešām prieksnieki neko neredz ?vai tiešām man savos 60 gados ir jadodas lejā uz pilsētu lai iegādātos nepieciešamās preces ja veikals ir tepat , paldies mazbērniem ka vel man atved šo to jo manos spēkos nav katru dienu doties uz pilsētu!

K Kučitss 26.06.2020

Sūdzība par veikalu spico talsos. Vadītāja vienkārši briesmonis, darbiniekus sauc par stulbiem, muļķiem un vel visādos vārdos. Pati neo citi nedara ka runa pa telefonu un pīpē.. Veikalos nevajadzīgas preces, bet vajadzigas nav..

V vizma15 19.07.2022

Labdien.
Engures citro veikala ir loti nelaipna vaditaja. Pardeveja Sanita Silina ir nelaipna un zog produktus, parsvara galas tik daudz ka sanak otra alga un abas ar vaditaju katru dienu dzer !