www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi zābaki

NS Kings t/c Mols - nekvalitatīvi zābaki

pirms gada izpārdošanā nopirkām ar mammu sev katra pa zābaku pārim.pa 20 ls iepriekš maksāja 40 ls. melni ,mākslīgā āda, starpsezonas, bez augsta papēža jāatzīst ka ļoti ērti. Sāku nēsāt rudenī. Pēc 2 mēnešiem no abiem zābakiem atlīmējās zole. aiznesu domāju ka samainīs; bet pēc 10 dienu pārbaudes ns kings atzina , ka tā nav rūpnīcas vaina. tad es uzrakstīju iesniegumu lai sataisa tos. pēc 10 dienām atdeva man sašūtus zābakus. nopriecājos. domāju tie kalpos ilgi; bet otrajā diena vienam zābakam atnāca šuve vaļā. takā pavasaris pilnā sparā domāju izvilkšu mēnesi tad nesīšu labot, jo 10 dienas vairs negribējās gaidīt. izrādijas ka mammas pirktie zābaki nebij diez ko labaki. saplīsa pa šuvi nepilna gada laikā. vakar konstatēju faktu .mans zābaks atkal atnācis nost no zoles ar visu to iepriekš veikto šuvumu. johaidī esmu pazaudējusi čeku, vai to savāca veikalā. takā pacīnīties par taisnību man nesanāks. mamma vispār čekus neņem. visiem silti iesaku turieties no ns kings pa gabalu.

L Liene Bredaka 16.04.2013

Varbūt es pareizi nēsāju apavus, bet man ar NS King apaviem nav bijušas problēma.