www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi zābaki

NS Kings t/c Mols - Nekvalitatīvi zābaki

Padoms tiem kuri ir noskatījuši apavus NS King veikalos, nepērciet tos jo dekoratīvie elementi, sprādzes, kniedes un tamlīdzīgas lietas izkrīt jau pirmajā nedēļā!!
Uzrakstot sūdzību Sia"Nittis" administrācijai saņēmām no atbildi no pārdošanas daļas vadītājas Maritas Kivlinieces k-dzes tika paskaidrots kad zābakiem nav konstatēts ražošanas defekts!!
(Kā paskaidroja veikala vadītāja pēc Latvijas likumdošanas uz apavau dekoratīviem elementiem garantija neattiecās!!)

E

I Inokentijs 28.12.2010

Ko jūs visu laiku kāpjat uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem !?
Cik reizes jau teikts un zināms, ka šajā veikalā nedrīkst pirkt apavus. Ja, kaut kas notiks, neviens jums viņus nemainīs, jo viņi ļoti labi zin, ka cilvēks kurš iztērējis 30/40/50 latus, neies par ekspertīzi maksāt ~ 30 LVL un tāpēc arī sūta visus dillēs.
Pirms 4 gadiem iegrābos, mani pasūtīja un tagad principiāli eju ar līkumu un novēlu lai viņi izputētu.

E Emils 28.12.2010

Tik daudz sūdzību ir par NS Kings apavu kvalitāti, t.sk. mani draugi un paziņas ir "iegrābušies"..., bet NAV loģiskā izskaidrojumā kāpēc tauta turpina pirkt šo nekvalitatīvo preci un pēc tam sūdzās??!!!... Šī sūdzība jau nav aktuāla...

I Ingus 28.12.2010

Cilvēki cer, ka veikalos nopirktiem apaviem kvalītate ir labāka, nekā nopirktiem tirgū, bet īstenībā sanāk tas pats :(

H Ha-ha 28.12.2010

"pēc Latvijas likumdošanas uz apavau dekoratīviem elementiem garantija neattiecās!!" ... diemzel taa arii ir, jo loti gruuti pieradiit vai Juus pati noplesat to dekoru, jo apavi Jums vairaak nepatik un gribat atpakal naudu, vai nu tiesham dekors bija slikti piestiprinaats... :(

A Aigars 04.01.2011

Labdien!

Taa kaa Marita uz telefona zvaniem neatbild un neatzvana
sazvaniit pat sekretaari vairs neizdodas :(, kaa arii PTAC lielas jeegas nav griezties - piedaavaaju griezties kaut kaadaa Tv paarraidee kuram dotais sizzets interesees ..kaut kaadaa Tautas Balsii kaut vai.
Jo vairaak buus cilveeku - jo reaalaak, ka izdosies vismaz citus pabriidinaat par ssiis firmeles kraapniecisko buutiibu.

Naudu jau diez vai atgrieziis...bet nu ssoreiz jau taa ir principa lieta.
Ja kaads veelas piedaliities, tad [slēpt]@inbox.lv
Gaidu veestules.

S Sandra 17.01.2011

Laikam jau Aigars Smits jau smird no vestulem.Iesku iepirkties NS KING veikala, jo stiligi apavi un apkalposana laba.Tas smirdigais Aigars pats noteikti ar smirdigam kajam un pa sudiem staigajis, ka kaut kas noticis.Es esmu par NS KING, jo man patik, un pateicoties Maritai Kivleniecei, man apavus gan samainija, kad vajadzeja, gan veica bezmaksas remontu.Sudziba i jauzraksta par tadu Aigaru Smitu.