www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavi!!

NS Kings t/c Mols - Nekvalitatīvi apavi!!

Iegādājos zābakus NS Collection veikalā (NS King) tajā pašā vakarā, aizejot mājās zābakus uzmērīju un pēc to pielaikošanas, tos vairs nevarēja attaisīt, jo izrādījās, ka bojāts rāvējslēdzējs!
Protams, zābakus nesu atpakaļ.. tos pieņēma.
pēv vairākām dienā saņēmu e-pastu, ka tas ir maznozīmīgs defekts un zābaki tiks laboti, bet vēl pēc pāris dienām saņēmu e-pastu, ka sajaukts ziņojuma teksts un zābakums man netaisīs?
kā var sajuakt ziņojuma tekstu un vai normāli, ka saka, ka zābaki saplīsuši valkāšanas rezultātā, ja es tos pat neesmu īsti valkājusi. no šī veikala biju gaidījusi labāku attieksmi. Esmu vīlusies.

varbūt kādam ir padoms, ko man tālāk darīt?

E ehhh 04.10.2010

Sanāk ka apavus nopērk un nēsāt nedrīkst jā super vnk.

M Marija 05.10.2010

pat ja tas ir maznozimigs defekts, jums ir tiesibas 6 menesu laika no iegades briza sanemt atpakal naudu par zabakiem... www.ptac.gov

D didzis 09.10.2010

Marija, ja tas ir maznozīmīgs defekts veikalam nav jāatgriež obligāti pircējam naudu, palasi kārtīgāk sevis ieteikto likumu pirms tik pārliecinoši apgalvo.

A Anastasija 02.11.2010

kad kautko iegadajos un par to maksaju SAVU naudu loti rupigi visu izpetu, parbaudu, parliecinos..tatad tads defekts bija jau tad kad Jus vijus pirkat!
Ravejsledzis zabakiem ir pakauts riskam jo vinu ver vala, ver ciet utt.kas attiecigi nav defekts...to vajadzeja pardevejam zinat nevis rakstit ka ir sajukts kkads teksts vai kas tur vel bija?tas ir mulkigi!

B Bella 07.11.2010

Ai man līdzīgi bija ..
Nesu atpakaļ mani pasūtija piecas mājas tālāk un teica, lai rakst tad patērētāju tiesībām kā arī izdariju kur man vispār neatbildēja ..
Forša attieksme.. ;)

G gints911 11.06.2012

Es arī nopirku apavus, priekš skriešanas un nākamaja mēnesi aizggāju lai samaina vai nu pret Naudu vai apaviem, šie tādi aizpildiet anketiņu un tad uz e-malu atutisim pec 10 dienam galejo atbildi, sagaidiju, aizbraucu . Teicu ka ņemšu jaunus apavus nevis naudu, atnāca Pārdošanas vadītāja un teica ka jāiet uz ekspertīzi un ka jaunus apavus nedoss . Nožēlojams veikals Pat NY apamina uzreiz nevis kautkadas nožēlojamas 10 dienas jāgaida un tolks vsp nav [slēpt]@ [slēpt]@ [slēpt]@, .Neviem Nevienam neisaku iet uz to veikalu un pirkt apavus un somas ja tur ir . Visu dienu sapisa garigais nav !