www.sudzibas.lv NS King Apavu kvalitāte

NS Kings t/c Mols - Apavu kvalitāte

15.09.2011 NS Kingā nopirku apavus meitai. 14.10.2011 aiznesu tos atpakaļ uz veikalu jo bija pārlūzusi zole un citā vietā uz zoles bija izveidojies caurums, no kura spraucās ārā metāla gabals. Protams no NS Kinga saņēmu atteikumu par naudas atmaksu, bet bija piedāvājums veikt ekspertīzi, kuras cena ir 28-32 Ls. Uz jautājumu, vai Jūsu veikalā tiek pārdoti apavi īslaicīgai valkāšanai, NS King struktūrvienības vadītāja man vēlreiz apstiprināja, ka apavi sabojāti valkāšanas rezultātā un ka viņiem veikalā pārdod pat apavus vienreizējai uzvilkšanai. Uz jautājuma, kāpēc patērētājs netiek informēts, kuri apavi paredzēti vienreizējai valkāšanai, kāpēc nav pie šiem apaviem informācija, atbildi nesaņēmu. Lūdzu esiet uzmanīgi un uz Patērētāju tiesību aizsardzības biroju arī neceriet, jo tur man paskaidroja, ka sūdzību par šo veikalu ir ļoti daudz, bet viņi neko nevar izdarīt pagaidām.

D dsgds 24.10.2011

Ej tak uz kādu normālāku veici. kurš gan iepērkas ms kings?

I Irina 24.10.2011

Согласна. Такая же ситуация была и у меня. Через 2 месяца лопнула подошва. Отнесла, написала заявление, на что получила абсолютно стандартный отказ, с предложением пройти экспертизу. Они долго не думают над ответами, всем отвечают одно и тоже. Хотя предупреждала меня знакомая об их отношении к клиентам, но я подумала, что со мной такое не случится. Случилось..Так что, мой вердикт - плохой магазин, нехороший сервис.

B Baņķieris 25.10.2011

Hmm... Man arī pārlūza zole, bet man pa velti samainīja.

L Lienītei 25.10.2011

Kurā morgā tavu pēdu remonteja?

S Sandra 10.12.2011

Nezinu ka Jums, bet man NS KING apavi patīk.Valkāju katru dienu, bet nekas neplīst. Jocīgi tie cilvēki, vajag kopt apavus, tad būs viss ok!!!Tiešām !!! NS KING apavi ir paši labākie.