www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvie apavi

NS King t/c Domina - Nekvalitatīvie apavi

Nesen nopirku apavus par 59.90Ls "NS King" veikalā t/c "Domina"".Pēc 2 mēnešiem tiem saplīsa zole.Tad devos uz veikalu un uzrakstīju iesniegumu , lai dabūtu naudu atpakaļ.Pēc dažām dienām atnāca e-mail vēstule, kurā bija teikts , ka tas nav ražošanas defekts...No tā var secināt, ka pirkt apavus "NS King" veikalā nav vērts.

D

G Gazella 29.12.2011

Tas ka NS King apavi (ja, ja, ne vieni vien brendi) ir ar zemu kvalitates zimi, esmu diemzel parliecienajusies uz savas adas. Bet pat nozelojamakais ir tas ka vadiba atsaka lielakoties visiem klientiem, jo redz, loti maza dala pasi uznemas nest apavus uz neatkarigo ekspertizi. Un ja ari tie pasi 30% (domaju ka vel pat mazaks %) aiznest, tad firma ta pat vinne un samaksat naudu klientam + neatkarigas ekspertizes naudu (28-32ls) viniem ir daudz reiz izdevigak, jo procentuali vini ta pat ir ieguvusi. Lai ari esmu naudu dabujusi atpakal (gaju caur visai bardakam, ne ar vienu apavu vien), tagad sai boditei eju garam neskatidamas.

T talex 30.12.2011

pārkaptas pateretāju tiesības . griežamies uz birdrību un gaidam, kad viņi tiks gala ar NSKingu.